SON DAKİKA
Tarih : 2017.11.24 15:37:10

Black Fridaf Çılgınlığına Pegasus’ta Katıldı

Black Friday indirim çılgınlığı uçak bilet fiyatlarına da yansıdı. Kara Cuma kapsamında yeni bir kampanya başlatan Pegasus, uçak bileti fiyatlarını yarı yarıya indirdi! Peki uçak biletleri indirimli nasıl alınıyor? Hangi tarihlerde geçerli?
 
Black Friday (Kara Cuma) çılgınlığına Pegasus da katıldı. Yeni kampanya kapsamında şirket bilet fiyatlarında yarı yarıya indirime gitti. Pegasus müşterileri 12 Şubat-22 Mart tarihleri arasındaki uçuşlarını yüzde 50 indirimli olarak satın alabilecek. Kampanya dahilinde 3 milyon 87 bin 769 koltuğun indirimli olarak satışa sunulduğu belirtildi. Kampanya yalnızca bugün geçerli olduğundan bilet alacaksanız acele etmeniz gerekiyor.
 
www.flypgs.com veya Pegasus Mobil üzerinden uçuşunu gerçekleştirmek istediğin kampanya dahilindeki hatları ve tarihi seç. Kampanyadan yararlanmak için ödeme adımında karşına çıkacak Kampanyalar bölümünden "%50 Black Friday İndirimi” seçeneğini işaretle. Onayla/Devam butonuna bastığında PNR’daki bilet tutarının %50 indirimli olarak toplam tutara yansıdığını göreceksin.
 
 
 
 
 

 

Yorumlar

  • Bu habere ait bir yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

İsmiz :
 
Mail :
 
Yorumunuz :
 

Yazarlar

Tasarım ve Programlama: Gökçen Çağlar