SON DAKİKA
Tarih : 2017.10.02 12:55:02

THY’de Lounge Açıklaması

THY’den yapılan açıklamada, Business Class yolcularının yine International terminaldeki (G98 yakınındaki) Global First Lounge’u kullanmaya devam edebilecekleri belirtildi.
 
Yapılan açıklamada şöyle denildi:
” Kullanmakta olduğumuz International terminaldeki United Lounge, 1 Ekim 2017 itibariyle tadilat dolayısıyla kullanıma kapatılacaktır.
Business Class yolcularımız, yine International terminaldeki (G98 yakınındaki) Global First Lounge’u kullanmaya devam edebileceklerdir.
ELITE/ELITE PLUS ve STAR GOLD kart sahibi Business Class yolcularımız beraberlerinde bir kişiyi misafir olarak Global First Lounge`a alamayacak, almak istedikleri takdirde Terminal 3`teki United Lounge’larından birini kullanmaları gerekecektir. (3 adet lounge)
ELITE/ELITE PLUS ve STAR GOLD kart sahibi Ekonomi Class yolcularımız, Global First Lounge`u kullanamayacak ve Terminal 3`teki loungelardan birini kullanmaları gerekecektir.
Mevcut lounge ile Terminal 3`te bulunan United Loungeları arasında güvenli koridor mevcut bulunup, 4 ile 5 dakika civarında yürüme mesafesindedir ve yolcularımız güvenlikten çıkmadan Terminal 3`e gidip gelebileceklerdir.

Yorumlar

  • Bu habere ait bir yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

İsmiz :
 
Mail :
 
Yorumunuz :
 

Yazarlar

Tasarım ve Programlama: Gökçen Çağlar