SON DAKİKA
Tarih : 2023.08.26 01:40:11

10.000 Kişilik Gurur Ailesi: THY Teknik

Dünya standartlarında sağladığı uçak bakım-onarımhizmetleri, gerçekleştirdiği stratejik yatırımları, global iş birlikleri ve inovatif yaklaşımıyla havacılık sektöründe sürdürdüğü başarılarla adından sıkça söz ettirenTürk Hava Yolları Teknik A.Ş., 10 bin kişilik bir aile olmanın mutluluğunu çalışanlarıyla kutladı.

25 Ağustos 2023 tarihinde,Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.’nin Atatürk Havalimanı Hangarlarında gerçekleştirilen etkinlikte değerlendirmede bulunan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, “Kurulduğu günden bu yana istikrarlı büyüme stratejisi ve istihdam politikasıyla büyük başarılara imza atan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. olarak bugün, 10 bin kişilik bir aile olmanın sevincini yaşıyoruz. Çalışanlarımızın özverisi ve tutkusuyla geldiğimiz bu noktada, birlikte nice başarılara ulaşacağımıza inanıyoruz” dedi.

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.Genel Müdürü Mikail Akbulut ise “Ülkemizin ihracat lokomotifi olma hedefiyle çıktığımız bu yolda, 10.000 kişilik güçlü bir ekibe ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Dünyanın en yetkin MRO şirketlerinden biri olan şirketimiz, önümüzdeki senelerde de istihdam stratejisini sürdürmeye devam edecek. Her geçen gün büyüyen ekibimizle daha nice başarılara imza atacağımıza inancım tam” dedi. Kabiliyet ve kapasite artışına ek olarak, sektördeki bakım-onarım talebini karşılayacak istihdamlar yapan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş., çalışan sayısındaki yüzde 16,9 büyüme oranı ilerakiplerine kıyasla en yüksek düzeyde istihdam yapan MRO şirketi konumunda.

Yazarlar