SON DAKİKA
Tarih : 2023.02.17 01:14:41

Adıyaman Havalimanı’nın Temizliğini Bağcılar Belediyesi Üstlendi

Depremin en çok etkilediği illerden Adıyaman’da havalimanın temizliğini Bağcılar Belediyesi yapıyor. Havalimanında konuşlanan 45 kişilik ekip, 24 saat boyunca yolcu bekleme alanından aprona kadar her noktayı detaylı şekilde temizliyor. Ekipler ayrıca ihtiyacı olanlara gıda yardımında da bulunuyor. Kahramanmaraş merkezli 7,7 ile 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından teyakkuza geçen Bağcılar Belediyesi deprem bölgesinde yardımlarını sürdürüyor. Belediyenin hizmet noktalarından biri de her dakika yoğunluğun yaşandığı Adıyaman Havalimanı oldu.

YOLCU KARŞILIYOR, GIDA DAĞITIYORLAR

Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir’in talimatıyla 45 kişilik ekip, Adıyaman Havalimanı’nda görevlendirildi. Ekipler arasında uzmanlık alanlarına göre iş bölümü yapıldı. 24 saat esasına göre çalışan personel, aprondan yolcu bekleme alanlarına her noktayı didik didik temizliyor. Öte yandan ekipler, hem gelen yolcuları karşılama işlemine yardımcı oluyor hem de hem de ihtiyacı olanlara kumanya ve su ikram ediyor.

“GECE GÜNDÜZ ARALIKSIZ HİZMET VERİLİYOR”

İlk günden itibaren deprem bölgesinde olduklarını söyleyen Özdemir, “Belediye olarak her yerde yaraları sarmak için bütün gücümüzle gayret gösteriyoruz. Önemli bir nokta olan Adıyaman Havalimanı’nda da çalışma arkadaşlarımız gece gündüz aralıksız hizmet veriyor. İnşallah devlet millet el ele vererek bugünleri birlikte aşacağız” dedi.

Yazarlar