SON DAKİKA
Tarih : 2022.10.26 02:04:09

Balcıoğlu: Kahramanmaraş’ta Uçak Seferleri Aratacak

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Şahin Balcıoğlu, Türk Hava Yolları ve Pegasus ile yaptıkları görüşmeler sonucunda yaz döneminde Kahramanmaraş Havaalanı'na sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez düzenli uçak seferi düzenleneceğini söyledi.

Bir açıklama yapan KMTSO Başkanı Şahin Balcıoğlu, Kahramanmaraşlıların en çok şikayet ettiği konulardan biri olan uçak seferleriyle ilgili yaptıkları çalışma sonunda olumlu sonuç aldıklarını söyledi. Görüşmeler sonunda Türk Hava Yolları ve Pegsus'tan yaz döneminde uçak seferlerini artıracakları yönünde sözü aldıklarını ve imzaların da yakında atılacağını kaydeden Balcıoğlu, "Hem Türk Hava Yolları’yla hem de Pegasus Hava Yolları’yla görüşmelerimizi tamamladık ama imza atmadık. Ama ikisinden de söylemek için izin aldık. Pegasus Hava Yolları da Türk Hava Yolları da yaz döneminde uçaklarını düzenli olarak indirme sözü verdiler. Bu bizim için bir müjde diye düşünüyoruz.

Bu sözümüzün ispatı da eğer bugün Türk Hava Yolları internet sayfasından yaz programı için bilet alacaksınız sabah ve akşam uçaklarımızın her gün olduğunu göreceksiniz. Herkesin bu konuda bir tuzu, bir katkısı var. Ben bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Yazarlar