SON DAKİKA
Tarih : 2022.05.10 12:37:09

Corendon Airlines’tan Tahtalı Run to Sky’a Büyük Destek

Türk sporunun en büyük destekçileri arasında yer alan Corendon Airlines, 2365 metre yüksekliğindeki Antalya Tahtalı Dağı'nın çevresindeki parkurları ile Türkiye’nin ilk “Skyrunning” yarışı olan Tahtalı Run to Sky'ın isim sponsoru oldu. Gökyüzüne uzanan büyüleyici parkuruyla bambaşka bir heyecana sahne olmaya hazırlanan “Corendon Airlines Tahtalı Run to Sky”, 13-15 Mayıs tarihlerinde 18 ülkeden 618 sporcunun katılımıyla gerçekleşecek. Turizmin dinamizmi ile sporun coşku ve hareketliliğini buluşturmayı misyon edinen Corendon Airlines, spor alanında yaptığı sponsorluklara bir yenisini ekledi.

Corendon Airlines, Antalya Kemer’de düzenlenen Tahtalı Run to Sky’a geçtiğimiz yıl verdiği desteği farklı bir boyuta taşıyarak etkinliğin yeni dönemdeki isim sponsoru oldu. Antalya merkezli bir marka olarak Antalya’nın tanıtımına katkı sağlayan organizasyonların yanında olan Corendon Airlines, denizden gökyüzüne uzanan Tahtalı Run to Sky yarışına da tüm gücüyle destek veriyor. Türk sporu için değer yaratma hedefiyle hareket eden Corendon Airlines, Tahtalı Run to Sky heyecanına ortak olarak spor sevgisinin yaygınlaşması ve etkinliğin geleceğe taşınmasında önemli bir rol üstleniyor.

18 ülkeden 618 sporcu katılacak

“Zirveye Birlikte Koşalım” mottosu ile 13-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında sekizinci kez gerçekleştirilecek olan “Corendon Airlines Tahtalı Run To Sky” yarışı, 18 ülkeden 618 sporcunun mücadelesine sahne olacak. Dört farklı kategoride gerçekleştirilecek yarışların parkur mesafeleri ise “113 K Tahtalı Ultra Sky”, “65 K Berg Sky Race”, “27 K Tahtalı Run to Sky” ve “12 K KemeRun” şekilde belirlendi.

Festival coşkusu yaşatacak sürprizler

“Corendon Airlines Tahtalı Run To Sky” yarışında katılımcılara festival coşkusu yaşatacak sürprizler de olacak. Yarış süresince Kemer Olbia Park’ta kurulan “Corendon Airlines Tahtalı Run to Sky” Expo alanında DJ performansları ve sürpriz hediyeler kazandıran “Kağıt Uçak Yarışması” gibi etkinlikler yapılacak.

Yazarlar