SON DAKİKA
Tarih : 2019.07.01 02:21:45

Derin Göğüs Dekoltesi Yüzünden Uçaktan Atıldı

İspanya Malaga'da derin göğüs dekoltesiyle uçağa binmek isteyen 31 yaşındaki 2 çocuk annesi kadın, uçakta küçük çocukların olması nedeniyle kadın hostesler tarafından uçaktan indirildi. İspanya Malaga'da meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre 31 yaşındaki iki çocuk annesi İngiliz kadın Harriet Osborne, EasyJet Havayollarına ait uçağa bindiği esnada, derin göğüs dekoltesi ve sütyensiz olması nedeniyle kadın hostesler tarafından uçaktan zorla indirildi.

Kadına, uçakta küçük çocukların olduğu ve uçağa bu şekilde binmesinin uygun olmadığı söylendi. Uçağa alınmayan Harriet, bir arkadaşı ile beraber havaalanında yatarak ertesi gün başka bir uçakla evine döndü. Harriet, başka bir uçuş için 149 £ (1000 TL) ödemek zorunda kaldı. Harriet olay hakkında şunları söyledi: Mürettebat korkunçtu ve beni ucuz hissettirdi. Hostes tüm uçağın önünde beni uçağa alamayacağını söyledi. 'Benim görevli olduğum uçağa böyle binemezsiniz, üstünüze bir şey giymelisiniz' dedi.

Sadece ağladım. İspanyol polisinin bizi sorgulamak için durduğu terminale geri dönmek zorunda kaldık. Onlara neden atıldığımızı söylediğimizde şaşırdılar.

Yazarlar