SON DAKİKA
Tarih : 2022.08.01 15:43:24

Dubai’ye Emirates ile Uçak Hediye Kazanıyor

Bu yaz Dubai’yi ziyaret etme fırsatını kaçırmayın ve ikonik Atlantis The Palm Resort otelinde dünyanın en büyük su parkı Aquaventure’a tam gün giriş hakkı kazanabileceğiniz muhteşem kampanyadan yararlanın. Emirates’in, yaz tatili planları dâhilinde Türkiye’den seyahat edecek yolcular için heyecan verici haberleri var. Bugünden itibaren, 21 Ağustos’a kadar Dubai veya 15 saatten uzun Dubai aktarmalı uçuşlar için Emirates’ten satın alınacak tüm biletlere, dünyanın en büyük su parkı olan ve Dubai’nin en popüler turistik noktaları arasında yer alan Aquaventure Waterpark’a tam gün giriş hakkı dâhil olacak.

Aquaventure Waterpark, bir kilometreyi aşan genişletilmiş özel sahil şeridi, harika su kaydırakları ve oyun alanları ile ünlü ve rekorları alt üst eden ride’lara ve etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Aralarında Leap of Faith, Aquaconda ve ailelerin gözdesi Surf’s Up dalga oyununun da yer aldığı 105 su kaydırağının keyfini çıkarın. Macera severler, etraflarını sayısız köpekbalığının saracağı bir Köpekbalığı Safarisi’ne çıkabilir veya YENİ Mini Deniz Biyoloğu Programı ile eğlence dolu bir maceraya çıkarak deniz yaşamı hakkındaki her şeyi öğrenebilirler.

Küçük çocuklara ve gençlere özel maceralarla tüm aile bireyleri eğlenebilir, çocuklar dünyanın ilk çocuk rallisi ve kasırga kaydırakları dâhil 16 etkinlikle dünyanın en büyük çocuk bölümünü keşfedebilirler. Türkiye’den seyahat eden Emirates yolcuları, Dubai’ye veya Dubai aktarmalı başka bir uçuş noktasına 5 Ağustos 2022 - 15 Ekim 2022 tarihlerin arasında yapacakları seyahatler için uçuş rezervasyonlarını diledikleri kabin sınıfında, bugünden itibaren 21 Ağustos 2022’ye kadar tamamlayarak kampanyadan faydalanabilirler. Yolcular, ücretsiz Aquaventure Waterpark biletiyle tesislerin çalışma saatleri içerisinde bir günlük giriş hakkı kazanırlar. 

Yazarlar