SON DAKİKA
Tarih : 2023.10.09 13:44:21

Emirates, 2024 APEX Dünya Klasında Havayolu Ödülü İle Taçlandırıldı

Emirates, Long Beach, Kaliforniya’da düzenlenen 2024 APEX/IFSA Ödülleri'nde müşterilerine sağladığı üstün servis ile 2024 APEX Dünya Klasında Havayolu ödülüne layık görüldü. Hizmet kalitesi, güvenlik ve sağlık kontrolü girişimlerinin kapsamlı bir denetimiyle değerlendirilen Emirates, dünya çapında bu ödülü kazanan sekiz havayolundan biri oldu.

Emirates ayrıca, yeniden kullanım için tasarlanmış sürdürülebilir malzemelerden oluşurken yolcu konforunu artırmak için kullanışlı ürünlerle dolu olan Emirates Sürdürülebilir Ekonomi Sınıfı seyahat kiti ile 2024 IFSA 'En İyi Uçak İçi Seyahat Kiti' ödülünü de aldı. Yolcularına verdiği 'İyisiyle Uçun' taahhüdü konusundaki kararlılığıyla tanınan Emirates, en yüksek global güvenlik ve refah standartlarını, sürdürülebilirliği ve müşteri servisi sergilemesi nedeniyle Dünya Klasmanında ödüle layık görüldü. Rekor kârlarla dolu bir yılı, Premium Ekonomi Sınıfının başarılı ilk senesini, uçak içi hizmetleri geliştirmeye yönelik büyük yatırımlarını ve daha sürdürülebilir bir geleceğe doğru yolculukta attığı kayda değer adımlarını kutlayan Emirates, yenilikçiliği ve mükemmelliğe olan bağlılığı nedeniyle havacılık sektörü tarafından takdir topladı.

APEX CEO’su Dr Joe Leader yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Bu gece, havayolu endüstrisinin cesaretini ve tutkusunu takdir etmekten fazlasını yaparak; hava yolculuğu tarihinde beş yıldızın ötesinde tartışmasız bir şekilde altın bir sayfa açan Emirates gibi 2024 APEX Dünya Klasmanında öncü olanları kutluyoruz. Bu yılın başlarında APEX'in Dublin'de düzenlenen FTE EMEA etkinliğinde Başkan Sir Tim Clark ile çok değerli anlar geçirme ayrıcalığına sahip oldum. Emirates'in göklerde devrim yaratma yaklaşımının içgörüsü, vizyonu ve cesareti kendisinin paylaştığı her kelimeye yansıdı. Emirates sadece bir havayolu değil; adeta inovasyonun, arzunun ve mükemmelliğe olan ölümsüz bağlılığın senfonisi."

Yazarlar