SON DAKİKA
Tarih : 2020.11.26 14:51:10

Emirates, Dubai’de Uzun Transfer Sürelerinde Yolcuların Konforunu Arttırıyor

Dubai Connect, 10 saatin üzerinde minimum transit süresi olan yolculara ücretsiz otel konaklaması sunuyor. Emirates, merkezi Dubai üzerinden transit geçiş yapan yolculara ücretsiz otel konaklaması hizmeti olan Dubai Connect’i yeniden sunmaya başladı. Hizmet, en iyi bağlantı süresi 10 saati aşan uçuşlarda ve tüm sınıflarda rezervasyonu olan yolcular için geçerlidir. Dubai Connect, COVID-19 salgını sırasında değişen uçuş programlarına rağmen Emirates’in merkezi Dubai üzerinden geçerek yapılan seyahatlerin sorunsuz ve rahat bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlıyor.

Emirates şu anda dünya genelinde altı kıtada 90’dan fazla uçuş noktasına hizmet vererek, yolcularının Dubai’de konforlu bir duraklama yaparak Avrupa, Asya, Amerika, Afrika ve Avustralya ve Yeni Zelanda genelindeki noktalara bağlantısını sağlıyor. Dubai Connect ile, Emirates yolcuları 4 veya 5-yıldızlı bir otelde bir gecelik ücretsiz konaklama, havaalimanı gidiş ve geliş transferleri ve otelde yemeklerin yanı sıra gerektiği takdirde varışta BAE vizesi alacaklardır. Hizmet en iyi bağlantı süresi 10 ila 24 saat arasında olan yolculara daha konforlu bir seyahat sunmayı amaçlamaktadır.

Emirates tüm yolcularının ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamaktadır. Dubai Connect hakkına sahip olan ancak havalımanından ayrılamayanlara ise rahatça vakit geçirebilmeleri için Emirates Dubai Connect havalimanı lounge hizmetine erişim verilecektir. Yeni veya mevcut rezervasyonları olan ve 1 Aralık 2020 itibariyle seyahat eden yolcular bu hizmetten yararlanabilirler. Dubai Connect hizmeti ile ilgili koşullar hakkında daha fazla bilgi için lütfen siteyi ziyaret edin.: Dubai Connect. Dubai ziyaretçilerine kapılarını yeniden açtı ve Dubai Connect bu ziyaretçilerin seyahat edecekleri nihai noktaya giderken, bu hareketli şehri hiçbir ek ücret ödemeden keşfetmelerine olanak tanımaktadır.

Güneşli plajları, kültürel miras etkinlikleri ve birinci sınıf konaklama ve eğlence tesisleriyle Dubai’nin günün her saatinde ve her türden ziyaretçiye sunacak bir şeyi vardır. Emirates ile konforlu uçun ve havayolunun ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice ile 4.500’ü aşkın kanalın keyfini çıkarın. Tüm sınıflardaki yolcular bölgesel lezzetlerden esinlenmiş yemeklerin ve ücretsiz ikram edilen içeceklerin keyfini çıkarıyorlar. Havayolu cömert bagaj hakkı tanımaktadır; Ekonomi Sınıfı yolcular 35 kg’a kadar, Business Sınıfı yolcular 40 kg’a kadar ve First Sınıfı yolcular 50 kg’a kadar bagaj hakkından istifade edebilir.

Dubai Connect, Emirates’in benzersiz seyahat deneyimi sağlamak için ürün ve hizmetlere yaptığı sürekli yatırımın bir parçasıdır. Geçen ay, havayolu Dubai Uluslararası Havalimanında self -check-in, bagaj teslim kioskları ve daha kolay bir yolculuk için uçak içi iyileştirmeler dahil olmak üzere başka hizmetleri de yürürlüğe koymuştur.

Yazarlar