SON DAKİKA
Tarih : 2022.12.05 14:18:30

Emirates, Dünyanın Lider Seyahat Markası Ödülünü Aldı

Emirates, her yıl global anlamda seyahat ve turizm sektöründe mükemmelliği tanıtmak ve yeni iş birliklerinin oluşmasını sağlamak adına profesyonelleri bir araya getiren ve bu yıl 29 Kasım’da gerçekleşen Uzakrota Travel Summit 2022’de ‘’Dünyanın Lider Seyahat Markası’’ ödülünü kazandı. 03 Ekim – 28 Ekim tarihleri arasında dünya genelinde 201.967 tescilli oy ile belirlenen ödüller, 29 Kasım tarihinde Florya İstanbul Akvaryum’da gerçekleşen tören ile takdim edildi.

Seyahat ve turizm sektöründen birçok önemli ismin katıldığı Uzakrota Travel Summit 2022 ödül töreninde Emirates’in kazandığı ödül, Emirates Türkiye Satış Müdürü Deniz Sümerpalazoğlu tarafından teslim alındı. Türkiye, Romanya ve Bulgaristan Bölge Müdürü Bahar Ahmet Birinci, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Uzakrota Travel Summit 2022ödül töreninden bu anlamlı ödülle döndüğümüz için son derece mutluyuz. Aldığımız bütün ödüller, ‘iyisiyle uçun’ marka vaadimizi dünyanın dört bir yanındaki yolcular için gerçeğe dönüştürmek üzere çalışan ekiplerimizin çaba ve bağlılıklarının bir sonucu. Emirates yoluna hız kesmeden devam ediyor.

Türkiye’de sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizle de yolcularımıza benzersiz deneyimler yaşatıyor, hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden yolcular için global bağlantı sağlamada oynadığımız rolden büyük gurur duyuyoruz. Dünya çapında 130’dan fazla ülkeye uçan ve kapsamını sürekli olarak genişleten Emirates, dünyayı şıklık ve konforla buluşturmayı sürdürecek.”

Yazarlar