SON DAKİKA
Tarih : 2024.03.25 12:24:48

Emirates, En İyi Uçak İçi Eğlence Ödülü’nü Kazandı

Dünyanın en büyük havayollarından Emirates, sonuçları internet üzerinden açıklanan Airline Ratings 2024 Havayolu Mükemmellik Ödülleri'nde En İyi Uçak İçi Eğlence Ödülü’ne layık görüldü. Emirates, 6.500'den fazla kanal ve beğenilen içeriklere sahip dünyanın gökyüzündeki en büyük eğlence kütüphanesi ile birçok global havayolunun yarıştığı finalistler arasından En İyi Uçak İçi Eğlence ödülünün açık ara kazananı oldu.

Emirates, her ay yüzlerce film, TV programı, podcast ve müzik kanalını geniş eğlence kütüphanesine ekleyerek uçak içi içeriklerini düzenli olarak güncelliyor ve en iyi içerik sağlayıcılarla da özel anlaşmalar yapıyor. Yolcular ayrıca, uçuşlarından önce Emirates uygulamasından izleyecekleri film, dizi veya TV programlarına göz atıp kendi listelerini hazırlayarak uçak içi eğlence sistemi ice’da kendi deneyimlerini yaratabiliyorlar. Böylece uçağa bindikleri anda yapmış oldukları tercihlerin ice ile senkronize olması sayesinde yolcular, kesintisiz ve sorunsuz seyahat deneyimini en iyi şekilde yaşıyor.

Emirates'in uçak içi eğlence yolculuğu neredeyse 30 yıl önce, ekonomi sınıfı yolcularının koltuk arkalarına televizyon ekranı yerleştiren ilk havayollarından biri olmasıyla başladı. Endüstri standartlarını belirlemeye ve yolcuları için erişilebilirlik sunma kararlığına sahip Emirates, dünyada uçak içi eğlence sistemindeki filmlerde sesli betimleyici müzikler ve kapalı altyazılar sunan ilk havayolu oldu.

Airlineratings.com Genel Yayın Yönetmeni Geoffrey Thomas ödülle ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Editörlerimiz, Emirates ice sisteminin bir adım önde olduğu konusunda hemfikirdi. Uçak içi eğlenceye yapılan bu erken yatırım, Emirates için karşılığını verdi ve tam da daha iyisinin yapılamayacağının düşünüldüğü anda çıtayı bir kez daha yükseltti.” AirineRatings.com Havayolu Mükemmellik Ödülleri, ürün ve güvenlik derecelendirmesi, yolcuların AirlineRatings.com ve Trip Advisor'daki yorumları ve genel kârlılık dahil olmak üzere uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir editör ekibi tarafından sağlam kriterlere göre değerlendiriliyor.

Yazarlar