SON DAKİKA
Tarih : 2022.03.30 13:01:22

Emirates, Hindistan Seferlerini Tekrar Pandemi Öncesi Seviyeye Çıkarıyor

Emirates, 1 Nisan 2022’den itibaren Hindistan’daki varış noktalarına uçuş sıklığını pandemi öncesi seviyelere çıkaracak. Havayolu ülkedeki dokuz şehre haftada 170 sefer gerçekleştirecek. Bu hamlenin arka planında Hindistan hükümetinin Mart 2022’nin sonundan itibaren ikili anlaşmalara uygun olarak Hindistan kalkış ve varışlı uluslararası uçuşları yeniden başlatma kararı yer alıyor.

Emirates ayrıca yolcuların favorisi ikonik Airbus A380 ile her gün gerçekleştirilen Dubai-Mumbai seferlerini de Mart 2022’de yeniden başlattı. Emirates’in EK 500/ 501 sefer sayılı uçuşu ikonik çift katlı uçakla gerçekleştiriliyor. Tüm seyahat sınıflarında Emirates ile seyahat eden yolcular, ferah kabinler ve imza niteliğindeki hizmet kalitesiyle benzersiz bir uçuş deneyimi yaşayacaklar. Emirates yolcuları uçuş sırasında yöresel yemeklerin ve havayolunun ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice‘ın 4500’ü aşkın içerik kanalının keyfini çıkarabilecekler.

Bangalore, Chennai, Haydarabad, Mumbai ve Yeni Delhi’den First ve Business Class’ta seyahat eden Emirates yolcuları, havayolunun uçuş ağındaki seçili lokasyonlarda havalimanına gidiş veya dönüşte ücretsiz şoförlü araç hizmetinden faydalanabilirler. Premium kabinlerde seyahat eden yolcular ve seçili üyelik statülerine sahip Skywards üyeleri, Dubai’de ve dünyanın dört bir yanındaki seçili havalimanlarında yer alan Emirates’in özel dinlenme salonlarının keyfini çıkarabilecekler.

Yazarlar