SON DAKİKA
Tarih : 2022.09.04 01:34:22

Emirates, Kampanyalarına Bir Yenisini Daha Ekliyor

İkonik film ve televizyon yıldızları Jennifer Aniston, Chris Hemsworth ve Jeremy Clarkson’ın ardından Emirates’in en yeni marka elçisi olan Sevimli Kaz Gerry, yolcuları dünyanın en büyük uluslararası havayolu şirketinin avantajlarına ve hizmetlerine göz atmaya ve “İyisiyle Uçmayı” seçmeye davet ediyor.

Global reklam kampanyası Eylül ayından itibaren tüm dünyada yayına girecek ve yolculara Emirates’in ödüllü uçak içi eğlence sistemi, birinci sınıf kabin ekibi, bölgesel lezzetlerden ilham alan yemekleri ve beğeni toplayan içecekleriyle uçakta “kuş sütünün bile eksik olmadığı” kusursuz bir seyahat deneyimi sunduğunu hatırlatacak. Emirates, “gökyüzündeki en iyi” hizmeti tamamlamak adına internet üzerinden ve evden check-in seçenekleri, şoförlü araçla havalimanı transferi ve mükemmel konfor sunan Dinlenme Salonları gibi sayısız avantajla yerde de etkileyici bir deneyim sunuyor.

Kampanya hikâyesinde Gerry İyisiyle Uçmaya karar verir ve tüylerini kabartarak konforlu ve sofistike bir Emirates Premium Ekonomi kabinine oturur. Bu sırada göç eden arkadaşları kanat çırparak yaptıkları uzun ve yorucu bir uçuş sonrası perişan ve komik bir haldedir. Gerry’yi uçak penceresinin dışında uçan arkadaşlarının yanından geçip giderken kendisiyle gurur duyan bir halde görürüz ve bir yandan da leziz yemeğinin keyfini çıkarmakta ve geniş koltuğunu yatırarak 13.3” kişisel eğlence ekranında “İyi, Kötü ve Kaz” filmini izlemektedir.

Emirates Pazarlama ve Marka Kıdemli Başkan Yardımcısı Richard Billington yaptığı açıklamada şunları söyledi: ‘Marka elçilerimizde aradığımız nitelikler ve profille ilgili olarak yeni şeyler deniyoruz. Gerry ne istediğini ve nereye gitmek istediğini bilen bilinçli bir yolcu ve bu yolculuğu lüks ve konfora öncelik vererek şık bir şekilde yapma konusunda da kararlı. Konforlu bir seyahat deneyimine tanık olduktan sonra, arkadaşlarının da gelecek sefer İyisiyle Uçmayı tercih edeceklerine inanıyoruz.”

Yazarlar