SON DAKİKA
Tarih : 2021.03.11 17:27:20

Emirates, Maldivler ve Seyşeller Uçuşlarını Artırıyor

Havayolu, yolcu talebini karşılamak ve yolculara tatil öncesi daha fazla esneklik ve seçenek sunmak için, Hint Okyanusu'ndaki popüler uçuş noktalarından Maldivler ve Seyşeller seferlerini artırdı. Emirates, popüler uçuş noktalarından Maldivler ve Şeyseller'e sefer sayısını artıracağını duyurdu. 28 Mart'tan itibaren, havayolu Male'ye haftada 28, Mahe'ye de haftada yedi uçuş gerçekleştirecek.

Bu ilave uçuşlarla yolcu talebini karşılayarak yolcuların tatillerini planlarken daha fazla esneklik, tercih ve bağlantı imkanı sunacak.

Maldivler'e ‘İyisiyle Uçun’

Emirates halihazırda müşterilerine Boeing 777-300ER uçaklarıyla ğıyla Maldivler'e haftada 24 uçuş gerçekleştiriyor. 28 Mart'tan 18 Nisan'a kadar, havayolu yolcularına Hint Okyanusu'ndaki bu popüler uçuş noktalarına Dubai üzerinden daha fazla bağlantı imkanı sunmak için şimdi haftada 28 uçuş gerçekleştirecek. Bilet rezervasyonları emirates.com.tr adresinden, Emirates Uygulaması üzerinden, Emirates satış bürolarından, seyahat acentelerinden ve online seyahat acenteleri kanalı ile gerçekleştirilebilir. Birinci sınıf spa tesisleri ve el değmemiş plajlarını deneyimleyebilir, dünyanın en iyi dalış noktalarından birinde büyüleyici deniz hayatını keşfedebilirsiniz. Maldivler'e seyahat eden tüm yolcular, kalkıştan en fazla 96 saat önce yapılan negatif COVID‑19 PCR test sonucunu ibraz etmelidir. Yolculardan, varıştan 24 saat önce çevrimiçi Göç ve Sağlık‑ Yeterlilik Beyanı formunu doldurmalarısı istenmektedir. 

Seyşeller'e ‘İyisiyle Uçun’

Emirates 28 Mart - 30 Ekim 2021 tarihleri arasında, Boeing 777-300ER uçaklarıyla gerçekleştirdiği Dubai - Mahe uçuşlarını haftada beşten, yedi sefere çıkarıyor. Duyuru, ada ülkesinin 25 Mart'tan itibaren sınırlarını aşı veya karantina gereksinimi olmaksızın uluslararası yolculara yeniden açması üzerine yapıldı. Seyşeller'e seyahat eden tüm yolcular, kalkıştan en fazla 72 saat önce yapılan negatif COVID‑19 PCR test sonucunu ibraz etmelidir. Şeyseller'e seyahat giriş gereksinimleriyle ilgili daha fazla bilgi için, buraya tıklayınız. Şeyseller'i ziyaret edenler, ada ülkesinin yemyeşil tropik ormanlarının, tabloyu andıran plajlarının ve zengin deniz yaşamının keyfini çıkaracaklar.

Yazarlar