SON DAKİKA
Tarih : 2021.06.07 01:11:28

Emirates, Phuket Uçuşlarını Yeniden Başlatıyor

am doz aşısını yaptırmış olan tatilciler, Tayland’daki popüler destinasyona karantinasız seyahatin keyfini çıkarabilecekler Gözde destinasyonun uluslararası turistlere yeniden açılmasıyla birlikte, Emirates 2 Temmuz 2021’den itibaren Phuket’e haftada dört sefer gerçekleştirmeye devam edeceğini duyurdu.

Ayrıca, COVID-19 aşısını yaptırmış olanlar varış sonrası karantinaya girmeden rahat bir seyahat deneyimi yaşayacaklar. Phuket’te turizm sektörünün güvenli bir şekilde yeniden başlamasını sağlamak için uygulanan tedbirlerle, doğal plajları ve beyaz kumsallarıyla ünlü adaya seyahat eden yolcular, dünyanın en sevilen tatil noktalarından birine karantinasız tatil yapabilecekler. Dubai-Phuket seferi, premium hizmet sunulan First ve Business Class’ın yanı sıra Ekonomi Sınıfı’nın yer aldığı üç sınıflı Boeing 777-300ER ile gerçekleştirilecek.

Emirates’in EK378 sefer sayılı uçuşu Salı, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri 03:00’te Dubai’den kalkacak ve aynı gün 12:30’da Phuket Uluslararası Havalimanı’na iniş yapacak. EK379 sefer sayılı dönüş uçuşu ise, Çarşamba, Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günleri Phuket’ten 00:10’da kalkacak ve aynı gün 03:05’te Dubai’ye iniş yapacak (tüm saatler yerel zaman dilimine göredir). Phuket’e haftada dört sefer yapılması sayesinde yolcular tatil planlarına göre daha fazla seçenekten yararlanabilecekler.

Tayland’daki popüler destinasyon Orta Doğu, Avrupa ve diğer bölgelerden yolcuların favorisi olmaya devam ediyor. Emirates ayrıca 2020 Eylül ayından itibaren Bangkok’a günlük uçuşlarına yeniden başlatmıştı.

Yazarlar