SON DAKİKA
Tarih : 2022.05.10 12:33:14

Emirates, Premium Ekonomi Sınıfı Ürününü ATM’de Tanıtacak

Emirates’in “Gelecek şimdi” temalı standında, havayolu tüm sınıflardaki adeta imzası niteliğindeki ürünlerini de sergileyecek. Emirates kapsamlı bir sekilde Premium Ekonomi kabin deneyimini 9-12 Mayıs’tan itibaren 2022 Arabian Travel Market (ATM) fuarında sergileyecek.

Bölgenin lider seyahat ve turizm fuarının bu yıl “Uluslararası seyahatin ve turizmin geleceği” temasıyla 20.000 ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor ve Emirates’in bu yıl ki etkinliğe ikonik katılımı da buna uygun şekilde “Gelecek şimdi” temasıyla gerçekleşecek. Emirates standı 112’yi aşkın ülkeden seyahat ve turizm sektörü üyelerine şirketin her bir kabin sınıfındaki adeta imzası niteliğindeki ürünlerini deneme şansı sunacak.

Dört gün boyunca sürecek ATM’de, Emirates’in üst düzey yöneticileri ve ticari ekipleri yoğun yüz yüze iş toplantıları gündemiyle şirketin standında yer alacak ve seyahat sektöründen iş ortaklarıyla network ve yeniden bağlantı kurma fırsatından faydalanarak havayolunun sektörün kolektif olarak daha iyi bir gelecek inşa etmesine yardımcı olmaya yönelik çalışmaları doğrultusunda yeni ortaklıklar kuracaklar. ATM’de sergilenecek olan son derece popüler Emirates Premium Ekonomi koltuğu, geleneksel kabine lüks bir hava katıyor. 102 cm'e ulaşan geniş koltuk aralığı, 49,5 cm’lik koltuk genişliği ve 20 cm'lik koltuk yatırma mesafesinin yanı sıra diğer incelikli dokunuşlarla yolcuların daha konforlu bir şekilde arkalarına yaslanıp rahatlamalarını sağlıyor .

Emirates ayrıca hayranlık uyandıran ve ezber bozan Boeing 777-300ER First Class tamamen kapalı özel süit, Boeing 777 Business Class koltuk, en yeni nesil A380 Onboard Lounge ve First Class Shower Spa ve geniş bir yatma mesafesine sahip ezber bozan Economy Class koltuklar gibi diğer ikonik ürünlerini de sergileyecek.

Yazarlar