SON DAKİKA
Tarih : 2023.08.14 16:16:26

Emirates, Sonbahar/Kış Sezonu İçin Şık Bulgari Seyahat Kitlerini Tanıttı

Emirates, Sonbahar/Kış sezonu için First ve Business Class kabinlerde sunacağı şık Bulgari seyahat kitlerinin yeni koleksiyonunu tanıttı. Belirli uçuş noktaları ve uzun mesafeli seferlerde sunulacak ürün yelpazesi, yeni renk paletleri ve yeni kokuların yanı sıra bir hatıra ayna ve yolcu konforu için incelikli düşünülmüş çeşitli hediyeler içeriyor. Emirates'in ayrıcalıklı bir uçuşla yolcularına konfor sunma taahhüdüne uygun olarak, güncel trendlerdeki renk ve tasarımları olan First ve Business Class seyahat kitlerinde, Emirates için özel olarak tasarlanmış şişelerde Bulgari kokuları bulunuyor. Yeni seri, First ve Business Class'ta klasik taba rengi ve siyah kumaş, leylaklı modern gümüş veya lila vurgulu abartısız siyah renklerde sekiz farklı koleksiyon çantası sunuyor.

Yeni Business Class Hediye Kitleri

2023'ün en şık modellerinden biri olan gümüş renkli Business Class serisi, her ikisi de vegan deriden leylak vurgulu göze çarpan metalik gümüş tonda yapılmış bir kese ve bir klasik makyaj çantası olmak üzere iki farklı model sunuyor. Her kit, ikonik parfüm BVLGARI OMNIA Amethyste Eau de Toilette dahil olmak üzere birkaç Bulgari ürünü içeriyor. Parfüm, pembe greyfurt ve yeşil bitki özü akorlarının parlak, narenciye yönleriyle açılırken; ana notaları zengin Damascena Rose Absolute kokusunu ortaya çıkarıyor. Yolculara ayrıca ciltlerini nemli tutmak için tamamlayıcı bir Omnia Amethyste yüz ve vücut emülsiyonu sunulurken, kit aynı zamanda; Bulgari dudak balsamı, diş seti, sürdürülebilir buğday samanı malzemesinden yapılmış bir çift ayna, deodorant, kağıt mendiller ve katlanabilir bir saç fırçası gibi çeşitli konfor unsurları içeriyor.

Taba rengi vegan deri vurgulu, farklı şekillerdeki iki modern klasik siyah kumaş çanta, maskülen bir tarz tercih edenlere hitap edecektir. Bu kitlerde, yatıştırıcı bir etki yaratmak için Darjeeling çayı, nilüfer ve guaiac ağacı notalarının kusursuz bir şekilde harmanlandığı odunsu ve çiçeksi bir misk kokusu olan BVLGARI POUR HOMME Eau de Toilette bulunmaktadır. Aynı ikonik kokudan ilham alan tamamlayıcı bir Bulgari tıraş sonrası balsamı ve vücut emülsiyonunun yanı sıra Gillette tıraş bıçağı, tıraş köpüğü, diş seti, deodorant, kağıt mendil ve sürdürülebilir buğday samanından yapılmış katlanabilir saç fırçası kit içerisinde mevcuttur.

Yeni First Class Hediye Kitleri

First Class'ta ürün yelpazesi, bir dizi kişiselleştirilmiş lüks ürün içeren, ikisi lila vurgulu siyah vegan deriden ve ikisi yüksek kaliteli siyah kumaştan olmak üzere 4 ayrı koleksiyon çantası içeriyor. Siyah ve leylak takımlarda, yumuşak bir Bulgari kesesi içinde, Emirates için özel olarak hazırlanmış bir hatıra parçası olan yeni işlemeli altın renkli Bulgari aynanın yanı sıra 30 ml'lik özel bir şişe BVLGARI LE GEMME Desiria Eau de Parfum bulunmaktadır. Bu zengin ve sofistike çiçeksi gül kokusu; menekşe yeşim taşı, manolya ve ışıltılı gül yaprakları içeriyor. Parfüm, uyumlu bir yüz ve vücut emülsiyonu ile tamamlanıyor. Kit ayrıca, First Class yolcularının gidecekleri yere tamamen yenilenmiş olarak varabilmeleri için bir diş seti, canlandırıcı temizleme havlusu, deodorant, mendil ve katlanabilir saç fırçası içerir. Siyah ve taba rengi kitlerde yolcular, Patchouli ve Jasmine Sambac ile ifade edilen sofistike, odunsu bir çiçek kokusu olan 30 ml'lik özel BVLGARI LE GEMME Gyan Eau de Parfum’ün keyfini çıkaracaklar.

Kit ayrıca nemlendirici Bulgari Le Gemme Gyan tıraş sonrası balsamı ve uyumlu vücut emülsiyonu, temizleme havlusu, Gillette tıraş bıçağı, tıraş köpüğü, diş seti, deodorant, kağıt mendil ve katlanabilir saç fırçası içeriyor. A380 uçağında First Class yolcuları, İrlanda'dan organik ve sürdürülebilir Voya dahil olmak üzere ayrı bir lüks ürün yelpazesi sunan Uçak İçi Duş Spa'yı da kullanabilirler. First Class yolcuları, özel süitlerinde lüks İsveç markası Byredo'dan bir cilt bakım seti de bulabilirler. Economy ve Premium Economy yolcuları, yıl sonuna doğru piyasaya sürülecek olan yeni koleksiyon hediye kitleri de sabırsızlıkla bekleyebilirler.

Yazarlar