SON DAKİKA
Tarih : 2023.06.02 16:05:22

Emirates, Spor Etkinliklerinin Yeni reklamı Ses Getiriyor

Emirates; futbol, tenis, ragbi, kriket, golf, at yarışı ve daha pek çok spor dalında gerçekleşecek yoğun bir sezon öncesinde başlattığı ilham verici reklam kampanyasıyla önde gelen global sporlara damgasını vuruyor. 3 Haziran'da Emirates FA Cup finali sırasında Wembley Stadyumu'nda prömiyeri yapılacak 60 saniyelik reklam, spor aksiyonlarının sinematografik görüntüleri ile dikkat çekiyor ve Arsenal yıldızları ile İngiltere forması giyen Lancashire Cricket Club oyuncularını konuk oyuncular olarak ağırlıyor.

“Uçmuşken iyisiyle uçun”

Geçen yıl başlattığı "Dünya Futbolunu Sevenler" ve "Kriket Severler" reklamlarının ardından Emirates, dünyanın dört bir yanından spor hayranlarını aksiyonla buluşturmaya ve kalıcı anılar yaratmaya devam ediyor. Reklam, uçmayı arzulayan genç bir çocukla başlıyor ve Arsenal oyuncuları Aaron Ramsdale ile Ben White'ın gösterişli ayak hareketleri ve takımın yıldızı Bukayo Saka'nın gole dönen hava vuruşu ile aksiyon dolu bir dünyanın içinde kendini bulmasıyla son buluyor.

Lancashire Cricket Club oyuncuları Phil Salt ve Richard Gleeson da taraftarların önünde boy gösteriyor. Reklamda ayrıca ilham verici tenisçiler, engellerden atlayan atlar, golf, rugby ve daha pek çok daldan heyecan verici spor anı gösteriliyor. İngiliz aktör Jason Flemyng tarafından seslendirilen reklam, havayolunun marka vaadini tamamlıyor - "Uçmuşken iyisiyle uçun".

Emirates Pazarlama ve Marka Kıdemli Başkan Yardımcısı Richard Billington tarafından kavramsallaştırılan ve yazılan; Oscar ödüllü yönetmen Wally Pfister tarafından yönetilen reklam, 3 Haziran'dan itibaren TV, çevrimiçi ve dijital kanallar da dahil olmak üzere tüm global medya platformlarında yayınlanacak.

Yazarlar