SON DAKİKA
Tarih : 2023.09.08 00:29:04

Emirates, Tokyo-Haneda Havalimanı’nda Yeni Bir Hizmet Başlattı

Dünyanın en büyük uluslararası havayolu şirketi Emirates, 1 Eylül’den itibaren Tokyo-Haneda Havalimanı’na gelen Economy Class yolcuları için yeni bir ücretsiz otobüs servisi hizmeti başlattı.

Emirates, Japonya’da Haneda Havalimanı’ndan Tokyo’daki ana tren istasyonlarına ücretsiz otobüs servisi sunan tek havayolu şirketi oldu. Servis, havayolunun yolcularına iki önemli yolcu bırakma noktası olan Marunouchi Kuzey Girişi’ndeki ikonik Tokyo İstasyonu (TYQ) ve Konan Girişi 7 numaralı otobüs durağındaki hareketli Shinagawa İstasyonu’na (SGS) kesintisiz ve verimli bir ulaşım çözümü sağlayacak. Yeni servis, üç harfli bir IATA koduyla Haneda Havalimanı Terminal 3’teki Özel Otobüs Park noktasından hareket ediyor. Yolcular bu kodu kullanarak rezervasyonlarını nihai varış noktalarına kadar kolaylıkla gerçekleştirebilecekler.

EK7034 sefer sayılı otobüs, 00:01’de Haneda Uluslararası Havalimanı’ndan kalkarak 00:40’ta Tokyo İstasyonu’na (TYQ) ulaşıyor. EK7036 sefer sayılı otobüs ise, 00:01’de Haneda Uluslararası Havalimanı’ndan kalkarak 00:30’da Shinagawa İstasyonu’na (SGS) varıyor. Uçuş saatleri yerel saatlere göre belirtilmiştir.* Ücretsiz günlük hizmet, Emirates'in yolcuları için Tokyo'daki merkezi noktalara yaklaşık 40 dakika ya da daha kısa sürede ulaşmalarını sağlayan rahat ve verimli bir bağlantı sunuyor.

Kolayca erişilebilen otobüs tuvaletleri gibi özenli olanaklar daha da gelişmiş bir seyahat deneyimi sunuyor. *Nadiren gerçekleşen rötarlı inişlerde, otobüs yolcuları almak ve belirlenen istasyonlara bırakmak için yerel saatle 1:00’e kadar bekleyecektir.

Yazarlar