SON DAKİKA
Tarih : 2023.08.26 01:19:33

Emirates, Warner Bros. 100. Yıl Film Koleksiyonunu Yolcularına Sunuyor

Emirates, Warner Bros. Stüdyoları’nın 100. yıl dönümünü kutlamak adına, dünyanın en sevilen filmlerinin de içinde yer aldığı 100 filmlik özel bir koleksiyonu uçuşlarında yolcularının seyrine sunuyor. Klasik film ve belgesellerden oluşan koleksiyon, 1 Eylül 2023'ten itibaren Emirates’in ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice'ta yer alacak.

Emirates, ice’ta yer alan bu benzersiz eğlence koleksiyonuyla Warner Bros.'un yüzüncü yıl kutlamalarını gökyüzüne taşıyan ilk havayolu şirketi olacak. 6.500 eğlence kanalı, 45 Oscar ödüllü film, 2.000'den fazla film, 650 TV şovu ve 40 dilde 4.000 saatlik müzik, podcast ve sesli kitapların yanı sıra; Warner Bros. 100 film koleksiyonu, Kazablanka ve Oz Büyücüsü gibi en eski klasiklerden Dune ve Elvis gibi son dönemde gişe rekorları kıran filmlere kadar yapımları içerecek. Koleksiyonda ayrıca film stüdyosunun tarihini anlatan dört özel Max Original belgeseli de yer alacak. Warner Bros.'un sanat, ticaret ve kültür üzerindeki etkisini araştıran WARNER BROS'UN 100 YILI, efsanevi eğlence stüdyosunun 100. yıl dönümünde eşi benzeri görülmemiş öyküsünü yönetmenlerden, oyunculardan, yöneticilerden, gazetecilerden ve tarihçilerden görüşler ve birinci şahıs hikayeleriyle anlatıyor.

Dört özel bölüm, Warner Bros.'un 1920'lerin başlarında göçmen bir aileden gelen dört erkek kardeş tarafından kurulmasından, onlarca yıllık yaratıcı riskler ve etkili hikaye anlatımından, şirketi global bir eğlence merkezine dönüştüren 2000'lerdeki tarihi birleşmelere kadar uzanan kökenlerinin izini sürüyor. Morgan Freeman'ın anlatımının yer aldığı, ikonik film ve hit TV dizilerinin kliplerinden oluşan WARNER BROS’un 100 YILI, nesiller boyunca dünyanın dört bir yanındaki izleyicilere anlatılan unutulmaz hikayelerin perde arkasına büyüleyici bir bakış sunuyor.

Belgesellerde aralarında Martin Scorsese, Oprah Winfrey, Clint Eastwood, Tim Burton, George Clooney, Ellen DeGeneres, Daniel Radcliffe, Keanu Reeves, Oliver Stone ve Robert De Niro'nun da bulunduğu 60'tan fazla efsanevi film yapımcısı, direktörü ve oyuncularla röportajlar yer alıyor.

Yazarlar