SON DAKİKA
Tarih : 2022.06.01 14:19:50

Emirates, Yeni Yolcu Ağırlama Stratejisini Başlattı

Ödüllü ürünleri ve hizmetleriyle tanınan Emirates, ekiplerinin havada ve yer hizmetlerinde sunduğu yolcu deneyimini yeni zirvelere taşıyacak yolcu ağırlama odaklı yeni bir stratejiyi uygulamaya koyuyor. Havayolunun çalışanlar, süreçler ve ürünler bakımından şimdiye kadar ki en büyük girişimlerinden biri olan bu yeni strateji, yolcularla birebir muhatap olan ön saflardaki tüm çalışanları ve destek veren departmanları hedef alıyor.

Emirates Operasyon Direktörü Adel Al Redha yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Geçtiğimiz iki yıl boyunca pandeminin zorluklarını yönetirken bile Emirates, yolcularının öngörülebilir gelecekte “iyisiyle uçun” vaadinin devam etmesini sağlamak için girişimlerini sürdürmekte bir an bile tereddüt etmedi.’’ “Emirates, yolcularının değer verdiği ve bizi benzersiz kılan bir hizmet anlayışına sahip. Yeni yolcu ağırlama stratejimiz sayesinde, seyahatlerinin her anında yolcularımızla daha güçlü, daha kişisel ve daha yerinde bağlar kurmaları için ekiplerimize hareket alanı sağlıyor ve gerekli becerileri kazandırıyoruz. Bu hedefe, teknolojilere yatırım yaparak, süreçlerimizin bileşenlerini geliştirerek ve çalışanlarımızı etkili ve gerçek marka elçilerimiz haline getirerek ulaşacağız.”

Sayın Al Redha sözlerine şöyle devam etti: “Yeni yolcu ağırlama stratejimiz kapsamındaki eğitim programına Haziran ayında başlayacak ve program dahilinde sunacağımız bilgi tazeleme eğitimleri ile yolcu deneyimini istikrarlı bir hale getireceğiz.”

Emirates, sürekli olarak dünyanın en önde gelen yolcu ağırlama hizmetleri yönetimi okullarından biri olarak anılan Ecole hôtelière de Lausanne (EHL) uzmanlarının desteğiyle, benzersiz DNA’sını yansıtan, havayolunun kendi ilkelerine dayalı yeni nesil yolcu ağırlama hizmetleri programını oluşturuyor. Programın temelinde sadelik, mükemmellik, inovasyon ve en önemlisi de tutku ilkeleri bulunuyor.

Yazarlar