SON DAKİKA
Tarih : 2022.04.26 12:51:45

Emirates, Yolcularının Rezervasyon Yapmaları İçin Yeni Platformu Hayata Geçirdi

Emirates’in 19 ülkede kullanıma sunulan Dubai Experience platformu, Dubai ve BAE’nin en iyilerini tanıtıyor ve yolculara uçuş, otel ve turistik mekanlarda özel avantajlar sunuyor. Emirates, Dubai ve BAE’de uçuş, otel konaklamaları, önemli turistik yerlere ziyaretler, yemek ve eğlence seçenekleri dâhil yolcuların kendi özel isteklerine göre seyahat planlarını kolayca keşfederek oluşturmaları ve rezervasyon yapmaları için güçlü ve yenilikçi Dubai Experience platformunu hayata geçirdi.

İlk kez BAE’ni ziyaret eden veya spor, kültür, macera, eğlence ve sanata özel ilgi duyan yolcular önceden hazırlanmış seyahat planlarından birini seçebilirler. Yolcular ayrıca kapsamlı bir aktivite ve yemek tavsiyeleri listesinden seçim yaparak kendi benzersiz seyahat planlarını sıfırdan oluşturabilir veya başlangıç noktası olarak önceden hazırlanmış seyahat planlarını kullanarak farklı seçenekleri bir araya getirebilirler. BAE’deki çok sayıda ücretsiz popüler turistik yerlerden veya önceden rezervasyon ve ödeme gerektiren etkinliklerden biri olması fark etmeksizin, kullanımı kolay seyahat planlayıcısı tahmini süre, konum haritası ve maliyet gibi detayları sunarak yolcuların Dubai ve BAE ziyaretlerini güvenle planlamalarını ve seyahatlerini en iyi şekilde geçirmelerini sağlıyor.

Emirates Ticari İşler Direktörü Adnan Kazım yaptığı açıklamada şunları söyledi: “emirates.com ile tam entegre olan Dubai Experience üzerinden Dubai ve BAE’nin sunduğu en iyi deneyimleri tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Bu güçlü platform yolcularımıza Dubai seyahatlerini veya seyahatleri esnasında Dubai’de bir mola vermek için özel fiyatlardan ve uzmanların hazırladığı tavsiyelerden yararlanarak planlama imkânı veriyor.’’

“Emirates olarak, Dubai Experience platformuyla yolcularımızın seyahat deneyimini zenginleştirmek ve merkezimiz BAE’yi daha fazla insanın ziyaret etmesini sağlamayı amaçlıyoruz. Dubai Experience platformuna daha fazla heyecan verici içerik eklemeye devam edecek ve platformu daha fazla ülkede yolcularımızın kullanımına sunmak için fırsatları değerlendireceğiz.”

Yazarlar