SON DAKİKA
Tarih : 2021.10.23 00:00:45

Emirates Dubai Expo, Firmalara Kazançlı Bir Fırsat Sunuyor

Expo 2020'nin Premier İş Ortağı ve Resmi Havayolu Sponsoru Emirates, KOBİ'lerin Dubai'de şimdiye kadar gerçekleşen bu en büyük etkinliği ziyaret ederek elde edebilecekleri avantajları artırıyor. Expo 2020 Dubai tarihlerinde Dubai'yi ziyaret etmeyi planlayan küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ'ler) Emirates'in yeni Business Rewards teşvikiyle altı ay sürecek mega etkinlik sırasında daha da fazla ödül kazanacak.

KOBİ'lere özel olarak tasarlanan fırsat kapsamında, havayolu, kurumsal sadakat programının üyelerine etkinlik boyunca Dubai uçuşlarında geçerli olmak üzere bonus Emirates Business Rewards Puanı veriyor. Emirates Business Rewards üyeleri, 31 Mart 2022 tarihine kadar gerçekleştirilecek seyahatler için, 15 Kasım 2021'e kadar uçuş rezervasyonları yaptıkları taktirde yolculuklarında %25 daha fazla Business Rewards Puanı kazanarak ödül bakiyelerinin daha hızlı arttığını görecekler. Bu özel fırsatla firmalar Expo'ya ev sahipliği yapan Dubai'yi ziyaret ederek uçuşlarında harcadıkları her 1 ABD Doları için 1.25 Puan kazanabilecekler.

Business Rewards Puanları yolcuların yanı sıra firma sahipleri ve çalışanları dahil Business Rewards programına kayıtlı olan firmaların bünyesindeki uygun kişiler için uçuş rezervasyonu ve kabin sınıfı yükseltme işlemleri için kullanılabiliyor. Business Rewards hüküm ve koşulları. Emirates Business Rewards programında halihazırda 20.000'den fazla kayıtlı KOBİ bulunuyor, profesyonel hizmetler ve danışmanlık firmaları, teknoloji sağlayıcıları ve tüccarların yanı sıra emlak, inşaat, BT, sağlık ve daha birçok sektörde faaliyet gösteren firmalardan oluşan üyeleri kazançlı fırsatlar bekliyor. Expo 2020 Dubai açıldı ve dünyanın dört bir yanından girişimciler, firmalarını büyütmek, iş ağlarını geliştirmek, zenginleştirmek ve yeni pazarlara ulaşmak için zengin etkinlik programı ve yeni iş bağlantıları fırsatlarıyla şimdiye kadarki en büyük ve en kapsamlı World Expo'nun sunduğu imkanlardan faydalanabilecek. 192 ülkenin katıldığı Expo 2020 Dubai'nin 17 milyonu yurt dışından olmak üzere 25 milyon ziyaretçiye ulaşması bekleniyor.

Orta Doğu, Afrika ve Güney Asya (MEASA) bölgesinin ev sahipliği yaptığı ilk World Expo olan etkinlik, firmalara toplamda 3,5 milyar kişiden oluşan devasa ve hızla gelişen bir pazarın sunduğu fırsatlardan yararlanabilecekleri bir platform sağlıyor. "Connecting Minds, Creating the Future" temasıyla düzenlenecek olan Expo 2020 Dubai, kapsamlı sunumları ve zengin programıyla dünyanın dört bir yanından en iyi iş birliği, yenilikçilik ve yardımlaşma örneklerini sergileyerek, sürdürülebilirlik, mobilite ve fırsat konularındaki kilit sorunlara çözümler bulmak için en iyi zihinleri bir araya getirerek insanlara ilham vermeyi hedefliyor. Küresel etkinliği ziyaret eden KOBİ'ler iş olanakları için çok büyük bir potansiyelden faydalanabilir ve ülke stantlarının yanı sıra geleceğe ve yarının dünyasında bir fark yaratan inovasyonlara göz atmak için özel stantlara uğrayarak sanat, kültür ve eğlence dolu bir altı ayın keyfini çıkarabilirler.

Yazarlar