SON DAKİKA
Tarih : 2022.10.14 14:07:34

Emirates Uçak İçi Eğlence Sistemi İCE İle Çağımızın İkonlarını Kutluyor

20. yüzyılda hem kültürü hem de tarihi şekillendiren ikonik figürleri onurlandırmak amacıyla, Emirates yolcuları hayatını kaybeden Kraliçe II. Elizabeth, Elvis Presley ve The Beatles’ın yer aldığı, büyük beğeni toplayan bir dizi belgesel ve filmi ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice üzerinden Ekim ayı boyunca izleyebilecekler.

Skytrax World Airline Awards tarafından “Dünyanın En İyi Uçak İçi Eğlence Sistemi” olarak seçilen ve 17. yılını kutlayan ice, tarihte en uzun süre tahtta kalan İngiliz hükümdar ve en uzun süre görev yapan kadın devlet başkanı olan Kraliçe II. Elizabeth’in olağanüstü yaşamını kronolojik olarak ele alarak etkileyici bir şekilde onurlandıran Elizabeth: A Portrait in Parts gibi yeni gösterime giren özel içeriklerden oluşan bir liste sunuyor. Kraliçe’nin hayatının 70 yılı aşkın bir dönemine ait görüntülerin nostaljik bir montajını sunan belgesel, izleyicileri Kraliçe’nin hayatında yaratıcı ve duygusal bir yolculuğa çıkarıyor.

Yolcular ayrıca Baz Luhrmann tarafından yönetilen ve eleştirmenlerin beğenisini kazanarak şimdiden gişelerde büyük başarı toplayan 2022 yapımı biyografik müzikal drama türündeki Elvis filmini de izleyebilirler. Gerçek Elvis Presley hayranları, sanatçının altı klasik filminin yer aldığı (Jailhouse Rock(1957), It Happened at the World's Fair (1963), Viva Las Vegas! (1964), Tickle Me (1965), Speedway (1968) and Live a Little, Love a Little (1968)) Elvis Spotlight Collection ile Elvis’in olağanüstü müzik kariyerini daha detaylı bir şekilde inceleyebilirler. Rock'n Roll yıldızının “Making the Movies Special - Elvis + Music in Films” ve “Classic Albums: Elvis Presley” adlı iki belgeselini daha ice üzerinden izlenebilir. Müzik tutkunları, dünyanın en etkili müzik gruplarından biri olan İngiliz Rock'n Roll dörtlüsü The Beatles’ı mercek altına yatıran The Beatles and India adlı yeni belgeseli izleyebilirler.

Film, The Beatles ve Hindistan arasındaki yıllara meydan okuyan sevginin benzersiz bir tarihsel kronolojisini sunarken Batı’daki hızlı ve şöhretli yaşamları, Hindistan’da spiritüel mutluluk arayışları arasındaki kontrast ve bu kontrastın yarattığı ilham dolu, yaratıcı şarkı yazarlığı ile ilgili eşsiz arşiv görüntüleri, fotoğraflar, görgü tanıkları ve uzmanların yorumlarına yer veriyor. Aksiyon severler, Hollywood yıldızı Val Kilmer’in hayatını, kariyerini ve sağlık sorunlarını anlatan Val adlı yeni belgeselin yanı sıra gişe rekortmeni 2022 yapımı Top Gun Maverick ve Val Kilmer’in de yer aldığı serinin ilk filmi olan 1986 yapımı Top Gun’ı ice üzerinden izleyebilirler.

Yazarlar