SON DAKİKA
Tarih : 2022.11.28 15:38:41

Emirates Uçak İçi Eğlence Sisteminde Futbolseverleri Unutmadı

Emirates tüm FIFA Dünya Kupası Katar 2022 maçlarını ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice’da yer alan Sport 24 kanalı üzerinden ve A380 uçak içi dinlenme salonlarının yanı sıra belirli Emirates havalimanı dinlenme salonlarında canlı yayınlayarak futbol severlere maç heyecanının hiçbir anını kaçırtmayacak. 200’den fazla Emirates uçağı, özel spor kanallarını (Sport 24 ve Sport 24 Extra) içeren canlı TV hizmeti ile donatılmıştır.

Emirates yolcuları, ice sistemi üzerinden yayınlanan Sport 24 kanalı sayesinde 20 Kasım tarihinde başlayan 2022 Katar FIFA Dünya Kupası’nın tüm maçlarını ve sabırsızlıkla beklenen 18 Aralık’taki final müsabakasını izleme fırsatı bulacaklar. Emirates yolcuları uçağa binmeden önce de maçları özel dinlenme salonlarından canlı olarak takip edebilecekler. First Class ve Business Class yolcuların yanı sıra Emirates Skywards Platinum ve Gold üyeleri Emirates Dinlenme Salonlarına ücretsiz olarak erişebiliyorlar. Silver üyeler de, Dubai’deki Emirates Business Class Dinlenme Salonundan ücretsiz yararlanabiliyorlar.

Premium Economy Class ve Economy Class yolcuları ise bir ücret karşılığında dinlenme salonuna erişerek soğuk bir içecek ve sınırsız atıştırmalık eşliğinde maçların keyfini çıkarabiliyorlar. Emirates’in Dinlenme Salonları, yolculara bölgesel mutfaklardan ilhamla hazırlanan zengin açık büfe menüler ve sağlıklı alternatifleri, self-servis alkollü içecek barları, duşlar, ücretsiz Wi-Fi ve özel çalışma alanları gibi pek çok birinci sınıf özellik sunuyor.

Yazarlar