SON DAKİKA
Tarih : 2022.07.14 14:11:37

Emirates Yaz Sezonu Uçuş Tarifesini Belirledi

Yoğun bir yaz bekleyen Emirates, bu yoğun dönem süresince 1 Ağustos'tan itibaren yeniden başlayacak olan Londra Stansted seferleri de dahil olmak üzere Avrupa’daki 39 uçuş noktasına planladığı seferleri gerçekleştirmeye hazır durumda. Temmuz ve Ağustos aylarında dünyanın dört bir yanındaki 129 havalimanı üzerinden 24.000'den fazla tarifeli yolcu seferi düzenleyecek olan Emirates, son operasyonel gerekliliklere uygunluğu sağlamaları ve yolculara sorunsuz bir deneyim sunmaya hazırlıklı olmaları için dünyanın dört bir yanındaki havalimanlarında bulunan yer hizmetleri iş ortakları ile koordinasyon içerisinde çalışıyor.

Uçuş programını ve hizmetlerini desteklemek için Dubai Havalimanı'ndaki diğer paydaşlarla da yakın iş birliği içinde çalışan Emirates, merkezdeki faaliyetlerini ve aktarma yapan yolculara yönelik hizmetleri verimli şekilde yürütebilmek için tüm hazırlıkları yaptı. Dubai'yi ziyaret eden veya Dubai Havalimanı’ndan aktarma yapan yolcular, biyometrik özellikli kontrol noktaları ile uçuş işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek ve mobil, çevrimiçi, evden veya self check-in gibi çeşitli seçenekleri kullanabilecekler. Ayrıca, iki katlı Emirates A380 uçağı da, Amsterdam, Düsseldorf, Hamburg, Londra Gatwick, Londra Heathrow, Roma, Paris, Madrid, Manchester, Milano, Viyana ve Zürih gibi popüler Avrupa şehirleri de dahil olmak üzere 30'dan fazla şehirde yüksek talebe yanıt vermek için hizmete girecek.

Tatil yapmak veya ailelerini ve arkadaşlarını ziyaret etmek için seyahat eden yolcular, Emirates'in yolcularına sunduğu tüm özel hizmetlerden faydalanabilecek. Bu özel hizmetler arasında, Emirates'in hizmet verdiği hemen hemen tüm şehirlerde First ve Business Class yolcularının havalimanına ulaşmaları için sunulan ücretsiz Şoförlü Araç hizmeti de bulunuyor. Uçakta ise tüm yolcular, bölgesel lezzetlerden ilhamla hazırlanmış mevsime uygun yemeklerin ve Emirates’in uçak içi eğlence sistemi ice’daki 5.000 seç-izle eğlence kanalında sunulan en yeni filmleri, TV şovlarını, müzikleri , canlı TV programlarını, podcast'leri ve çok daha fazlasını içeren eşsiz bir seçkinin keyfini çıkaracak.

Uçuşlar hakkındaki güncel bilgiler ve seyahat uyarıları: Yolcuların uçuşlarla ilgili en son bilgileri öğrenmek için Emirates Uygulamasını indirmeleri veya emirates.com'daki 'Rezervasyonumu Yönet' sekmesine tıklayarak iletişim bilgilerini güncellemeleri önerilir. Yolcuların ayrıca yola çıkmadan önce son seyahat koşullarını ve tavsiyelerini kontrol etmeleri ve uçuştan önce yapılması gereken işlemleri tamamlamak için ekstra zaman kazanmak adına check-in için erkenden havalimanına gelmeleri gerekmektedir.

Yazarlar