SON DAKİKA
Tarih : 2019.10.15 12:30:38

Emirates’ten Dubai Bileti Alanlara Bir Sürpriz Daha

Emirates Havayolu, Dubai’ye seyahat eden yolcularına özel bölgenin bir numaralı su parkı olan Atlantis Aquaventure & The Lost Chambers Aquarium’a ücretsiz giriş kampanyası başlattı. Yolcular aynı zamanda Dubai biletlerini çok özel fiyatlar ile satın alabiliyor. Dünyanın en büyük uluslararası havayolu şirketi olan Emirates, Istanbul’dan Dubai’ye seyahat edecek yolcularına yönelik özel bir kampanya başlattı.

Kampanya kapsamında alınan her bilet, Dubai’nin en popüler turistik merkezlerinden biri olan Atlantis Aquaventure & The Lost Chambers akvaryumuna bir günlük giriş biletini de içerecek*. 17 hektarın üzerinde genişliğe sahip eğlence alanında bulunan, rekor kıran su kaydırakları ile Atlantis Aquaventure, bir su parkının sunduklarından daha fazlasına sahip. The Palm, Atlantis’te bulunan park, 1.2 kilometrelik tertemiz plajı ve Dubai gökyüzünün büyüleyici manzarası ile gerçek bir cazibe merkezi. Dolphin Bay’in sakinleri sevimli yunuslar ve dost canlısı deniz aslanları, tüm aile bireyleri için unutulmayacak anılar ve fırsatlar sunuyor.

The Lost Chambers; siyah burunlu köpekbalıkları, Arap Denizi ve ötesindeki denizlerden gelme yüzlerce vatozun yanı sıra rengarenk balıklar ve denizanaları da dahil 65,000’den fazla deniz canlısına ev sahipliği yapıyor ve BAE’nin en büyük akvaryumu olma özelliği taşıyor. Emirates yolcuları, 29 Şubat 2020 tarihine kadar Dubai’ye gerçekleşecek seyahatleri için, 27 Ekim 2019’a kadar, www.emirates.com.tr adresinden biletlerini alarak bu hizmetten yararlanabilecekler. Economy Class yolcuları, 449 dolardan, Business Class yolcuları ise, 1999 dolardan başlayan özel ücretlerin tadını çıkarabilecekler. Hizmetten yararlanmak isteyen yolcular, kampanya süresince biletlerini satın aldıklarında, Atlantis Aquaventure’a günlük giriş biletini kullanmaya yönelik bir erişim kodu içeren bir e-posta alacaklar.

Dubai’ye seyahat eden yolcular, ayrıca, bu canlı şehirde yar alan, dünya çapındaki alışveriş merkezlerini, ünlü ikonik binaları ve plajları, çok kültürlü uluslararası restoranları, büyüleyici çölleri ve dünyanın en büyük kapalı kayak pistini de içeren birçok cazibe merkezini görme fırsatını yakalayabilirler. Dünyanın en fazla ziyaret edilen destinasyonlarından birisi olan şehir, herkesin ilgisine göre bir etkinlik sunuyor.

Yazarlar