SON DAKİKA
Tarih : 2019.07.09 16:09:22

Emirates’ten Dünya Çikolata Günü’ne Özel Milyonlarca Çikolata İkramı

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, Dünya Çikolata Günü kapsamında dünyanın her yerinden temin ettiği 11 milyon adetten fazla çikolatayı, uçuşlarında dağıtarak bu özel günün keyfini yolcularına yaşattı. Her yıl, her sınıftaki çeşitli çikolatalı tatlı ve ikram ürünlerine ek olarak, dünyanın her yerinden, 11 milyon adetten daha fazla gurme çikolata ürününü, Dünya Çikolata Günü kapsamında yolcularına servis eden Emirates, bu tatlı günü havada kutladı.

BAE’deki yerel markalar da dahil, dünyanın her yerinden, çeşitli kaliteli çikolatalar, Emirates yolcularına ikram edilmesi için özel olarak seçiliyor. Çikolata çeşitleri her üç ayda bir yenilenerek özellikle sık uçan yolculara farklı lezzetler sunmak üzere uçaklardaki yerlerini alıyor. Bu tatlı ikramlar aynı zamanda ödüllü aşçıların hazırladığı Emirates’in kaliteli yemek deneyimini tamamlıyor.

Çikolatalar, Emirates uçuşlarında ikram edilen birçok çeşitten oluşan yemeklere ek son bir dokunuş olma özelliği taşıyor. Çikolatalar; Kahve, Krema, Badem, Pralin, %70 Guanaja Siyah Çikolata, Beyaz Limon Trüf, Siyah Kakao Çubukları, Antep Fıstıklı Pralin ve Cuzco Tuzlu Çikolata Çubukları olmak üzere pek çok içerik sunuyor. First Class’ta yolculuk yapan çikolata sevenler, ayrıca, daha fazla çikolata ürünü için, kişisel ikram sepetine göz atabilirler. Çeşitli ürünler arasında, İrlanda’dan Butler’s Çikolatası da mevcut. Emirates, yolcularına karışık meyve ürünleri ile birlikte üretilen beyaz çikolata ve bal peteği gevreği içeren sütlü çikolata da dahil, Butler’s imzalı çikolata koleksiyonundan çeşit çeşit lezzetler sunuyor.

Tüm sınıflarda, çikolata yemek isteyen yolcular, menüdeki çikolatalı tatlılar ve sıcak çikolatanın tadını çıkarabiliyor. Emirates’in cana yakın kabin ekibi, daha uzak rotalarda yolculara atıştırmalık tepsisinde, çikolata çeşitleri sunuyor ve kutlama dönemlerinde de çocuklara, çikolatalı lolipop dağıtıyor. Emirates’in A380 uçak-içi dinlenme salonunda yolcuların M&M’ler, çikolatalı kekler ve mini ikramların da keyfini çıkarıyor.

Yazarlar