SON DAKİKA
Tarih : 2017.04.10 15:30:05

Emirates’ten İndirimli Nisan Fiyatları

İnsanlar ile mekânları birbirine bağlayan Emirates Havayolu; 10- 14 Nisan 2017 tarihleri arasında Economy Class’ta 36 noktaya beş gün boyunca avantajlı fiyatlar sunuyor
 
Emirates Havayolu, 10 – 14 Nisan 2017 tarihleri arasında satın alınan Economy Class biletlere, özel fiyat imkânı sunuyor. Yolcular, bu kampanya kapsamında satın aldıkları biletler ile 10 Nisan – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında Dubai, Maldivler, Singapur, Phuket ve Manila gibi Emirates Havayolu’nun popüler uçuş noktalarına çok özel fiyatlarla seyahat etme fırsatını yakalıyorlar.
 
Fiyatlara tüm vergiler ve yakıt harçlarının dâhil olduğu kampanyadan yararlanmak isteyenler, biletlerini www.emirates.com.tr sitesi veya tüm Emirates ofis ve seyahat acenteleri üzerinden satın alabiliyor.
 
Rüya şehir Dubai
Dubai’nin büyüleyici atmosferini keşfetmek isteyen yolcular kampanya kapsamında çok özel fiyatlarla seyahat edebilecek. Seyahat severler dünyanın en yüksek binası olan ve en çok selfie çekilen ilk 3 yerden biri olarak bilinen Burj Khalifa’da muhteşem Dubai manzarasının tadını çıkarabilirler.
 
Dubai yakın zamanda gerçekleşecek ve dünyanın pek çok yerinden misafirin ağırlanacağı etkinliklerle de dikkat çekiyor. 24 – 27 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek Arabian Travel Market fuarı ise seyahat trendleri, yeni teknolojik gelişmeler ile turizm endüstrisine ev sahipliği yapacak.
 
Dubai, 17 – 20 Mayıs tarihleri arasında bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan Dubai Tango festivali ile dört gün boyunca unutulmaz tango performanslarına ve dans şovlarına ve 6 Mayıs 2017 tarihinde dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber konserine ev sahipliği yapacak.
 
Dubai, dünyaca ünlü eğlence ve tema parkları ile ailecek tatil yapmak isteyenler için unutulmaz bir eğlence ve deneyim sunuyor. Dünyanın en büyük kapalı eğlence parkı olan Img Worlds Of Adventure, Marvel, Cartoon Network, Lost Valley ve IMG bulvarı olmak üzere dört bölümden oluşuyor. 13 Hollywood filmini içeren Motiongate Park ise Ghostbusters, The Hunger Games, Kung Fu Panda, Shrek and How to Train Your Dragon gibi filmlerin tema ve karakterlerini görme şansı sağlıyor, Dubai Bollywood Parks Bollywood’ta da renkli filmleri, müzikleri, canlı performansları ve temalı restaurantları, sinema klasikleri eşliğinde keşfetmek mümkün. 2 ve 12 yaş arası çocuklar için 40’tan fazla tur, şov ve altı tema adasından oluşan Legoland Dubai ise 60 milyon LEGO parçasından yaratılan 15,000 modele ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, küçük çocuklar için oyun bölümü ve 15 su kaydırağı bulunduruyor.

Yorumlar

  • Bu habere ait bir yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

İsmiz :
 
Mail :
 
Yorumunuz :
 

Yazarlar

Tasarım ve Programlama: Gökçen Çağlar