SON DAKİKA
Tarih : 2022.12.12 14:33:28

Emirates ve Aeroplan, Yolcu Sadakat Programı Ortaklıklarını Başlattı

Emirates ve Air Canada, ortaklık anlaşmalarının kapsamını genişleterek ‘yolcu sadakat programı’ üyelerine ortak sadakat programı avantajları sunmaya başlıyor. Emirates Skywards üyeleri, artık Air Canada tarafından gerçekleştirilen bütün uçuşlarda Mil kazanma ve harcama imkânına sahip olarak dünya çapında 220’den fazla uçuş noktasına seyahat edebilecekler.

Aeroplan üyeleri ayrıca, Emirates tarafından gerçekleştirilen tüm uçuşlarda Puan kazanma ve harcama avantajından faydalanarak havayolunun merkezi Dubai üzerinden altı kıtadaki 130’dan fazla uçuş noktasına erişebilecekler. Anlaşma, Emirates Skywards Kıdemli Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Nejib Ben Khedher ve Air Canada Ürün, Pazarlama, e-Ticaret Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Aeroplan Başkanı Mark Youssef Nasr tarafından Dubai’deki Emirates Grubu Genel Merkezi’nde imzalandı.

Emirates Skywards Kıdemli Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Nejib Ben Khedher yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Air Canada ile ortaklığımızı ileri seviyeye taşımaktan büyük mutluluk duyuyor ve ortak yolcu sadakat programı hizmetimizi resmî olarak başlatıyoruz. Böylece 40 milyona yakın ‘yolcu sadakat programı’ üyemiz, 350’den fazla uçuş noktasından oluşan ortak uçuş ağında Mil kazanma ve harcama imkânına sahip olacak ve Dinlenme Salonu gibi ayrıcalıklı avantajlardan faydalanacaklar. Yolcu Sadakat programı üyelerimiz için yeni hizmetler sunmak ve ayrıca Aeroplan üyelerini ödüllü ürünlerimiz ve olağanüstü hizmetlerimizle Emirates uçuşlarında ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.”

Air Canada Ürün, Pazarlama, e-Ticaret Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Aeroplan Başkanı Mark Youssef Nasr ise şunları söyledi: “Son derece itibarlı iki havayolunun, kendi bölgelerindeki en başarılı sadakat programları daha da iyi hizmet sunmak için bir araya geliyor. İster arkadaş ve aile buluşmalarına aracılık etmek ister yolcuların dünyanın en heyecan verici noktalarını keşfetmelerine yardımcı olmak olsun, herkesi kapsayacak hizmetlere sahibiz. Bunun da ötesine geçerek, Aeroplan’ın yolcularına sunduğu daha fazla veya daha iyi seyahat etme taahhüdünü yerine getirmeye devam etmesi kapsamında Emirates ve Skywards ile ortaklık yapmaktan gurur duyuyoruz.”

Yazarlar