SON DAKİKA
Tarih : 2022.11.30 14:01:28

Emirates ve Flydubai, Ortaklıklarının Beşinci Yılını Kutluyor

Emirates ile flydubai’nin yolculara dünyanın her köşesine rakipsiz seyahat seçenekleri sunmak için güçlerini birleştirerek kapsamlı ortaklıklarını hayata geçirmelerinin üzerinden tam beş yıl geçti.

İki havayolu verdikleri sözü yerine getirerek, ortaklıklarının başladığı 2017 yılından bu yana önemli ölçüde genişleyen ortak uçuş ağı ile 250.000'den fazla uçuşta 11 milyondan fazla yolcu rahat bir seyahatin keyfini çıkardı. Standart Ortak Uçuş modelinin ötesine geçen bu yenilikçi ortaklık bugün entegre uçuş ağı iş birliği, uçuş planı optimizasyonu, Dubai Uluslararası Havalimanı'nın (DXB) 2 ve 3 numaralı terminalleri arasında rahat aktarma ve tek güzergah üzerinden bagaj transferi imkanlarının yanı sıra ortak yolcu sadakat programı olan Emirates Skywards kapsamında karşılıklı avantajlarını içeriyor. İşte Emirates ile flydubai iş birliğinin öne çıkan beş özelliği ve sunduğu avantajlar: Rakipsiz seçenekler sunan ortak uçuş ağı: Yolculara şu anda, günde ortalama 250'den fazla ortak uçuşla 98 ülkede 215 uçuş noktasına seyahat şansı sunuluyor.

Emirates yolcuları yalnızca flydubai’nin sefer düzenlediği 80'den fazla uçuş noktası için rezervasyon yapabilirken, flydubai yolcuları da Emirates’in sefer düzenlediği 99'dan fazla uçuş noktası arasından istediğini seçebiliyor. Hem iş hem tatil amaçlı seyahat eden yolcuların favori seyahat güzergahları olarak Katmandu, Kuveyt, Maldivler, Tel Aviv ve Zanzibar öne çıkıyor. Yolculara maksimum avantaj sunan ortak yolcu sadakat programı: Ortaklık sayesinde son beş yılda 8,5 milyondan fazla üye, 150 milyar Skywards Mili kazanarak Emirates ve flydubai’nin yolcu sadakat programının sunduğu avantajlardan yararlandı.

DXB’de kolay bağlantı imkanları:

Yolcular DXB’de, kolay check-in, hızlı bagaj transferi, Terminal 3'teki Emirates Dinlenme Salonlarına ve Terminal 2'deki flydubai Dinlenme Salonuna yolcu erişimi, her iki havayolunun da uçuş programlarını genişletmesi sayesinde daha kısa aktarma süresi ve 3 numaralı Emirates Terminali üzerinden 33 flydubai uçuş noktasına gerçekleştirilen seferlerle rahat bağlantı imkanlarından yararlanıyor.

Yazarlar