SON DAKİKA
Tarih : 2023.02.17 00:55:24

Falcon Aerospace, Yardım Taşıyan Uçaklara Hangarını Açtı

Merkezi Kahramanmaraş olan depremin ardından yardım ve destek seferberliği devam ederken Ararürk Havalimanı E Terminali Özel uçaklar hangarlarının olduğu bölgede faaliyet gösteren Falcon Aerospace şirketi depren için ülkemize gelen yerli ve yabancı özel jetlere hangarını ücretsiz açtığını duyurdu.

Şirket tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi:

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve bölgedeki birçok ilimizde yıkıma yol açan depremin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Afette hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. Bu zorlu günleri hep beraber dayanışma ile aşacağımız temennisiyle, Falcon Aerospace Ailesi olarak elimizden gelen desteği vermeye devam ediyoruz.

Bu bağlamda, Atatürk Havalimanı'ndan deprem bölgesine yardım götürme amacıyla uçuş yapan yerli ve yabancı özel jet trafiği olduğunu görüyoruz; Atatürk Havalimanı'nı kullanan ve hangar anlaşması bulunmayan yardım amaçlı uçuş yapan yerli/yabancı tüm özel jetlere hangarımızın kapısı açık olup ücret alınmayacağını belirtmek isteriz.

TÜM ÜLKEMİZE GEÇMİŞ OLSUN.

Yazarlar