SON DAKİKA
Tarih : 2021.11.11 15:27:00

Feryal Gülman ve Kemal Gülman Aynı Uçakta Pişti Oldu

Boşanma davaları 8 yıldır devam eden Feryal Gülman ve Kemal Gülman aynı uçakta ‘pişti’ oldu. Sevgilisi Eda Cideli ile seyahat eden Kemal Gülman, havalimanında görüntülerini çeken muhabirleri Feryal Gülman’ın çağırdığını düşünerek “Bu kadın belasını arıyor” dedi. Feryal Gülman tepki gösterdi: “Ben çağırsaydım en azından bir ruj sürerdim.”

BELASINI ARIYOR

Kemal Gülman önceki gün sevgilisi Eda Cideli ile birlikte Fransa’nın Nice şehrinden İstanbul’a döndü. Aynı uçakta Feryal Gülman da vardı. 200 milyon liralık boşanma davaları 8 yıldır sonuçlanamayan Feryal Gülman ile Kemal Gülman birbirini görmezden geldi.

Kemal Gülman uçaktan indiğinde karşısında basın mensuplarını bulunca sinirlendi. Ünlü işadamı, Feryal Gülman’la ilgili sorulara “O Haber verdiğine göre ona sorun, belasını arıyor” diyerek uzaklaştı.

UÇAKTAYKEN NASIL ÇAĞIRAYIM?

Kemal Gülman’ın hemen ardından havalimanı kapısından çıkan Feryal Gülman, boşanmak üzere olduğu eşinin iddiasına “Uçaktayken sizi çağırmam söz konusu değil” diye yanıt verdi. Gülman, tatsız tesadüf için de şöyle konuştu: “Tesadüfen aynı uçakta yan yana geldik. Herhalde Monako’daydı onlar da. Nice’ten birlikte uçtuk. Ben uçakta gördüm kendilerini. Tesadüfi bir durum.”

Yazarlar