SON DAKİKA
Tarih : 2020.07.06 01:26:57

Genç Sporcu Uçak Kazasında Öldü!

ABD'li eski beyzbol oyuncusu Tyson Brummet, kullandığı uçağın düşmesi sonucu vefat etti. 35 yaşındaki eski sporcu, bir süredir pilotluk ve uçuş eğitmenliği yapıyordu. Utah Bölge Şerif Ofisi tarafından yapılan açıklamada, American Fork Canyon bölgesinde küçük bir uçağın baş aşağı hızlı daireler çizerek kısa sürede yere çakıldığı, içinde bulunan 4 kişinin çarpma anında hayatını kaybettiği söylendi.

3 AİLE ÜYESİ DE ÖLDÜ

Şeriflik ofisi, düşen uçağın pilotunun, Philadelphia Phillies isimli beyzbol takımının eski oyuncusu Tyson Brummett olduğunu ve uçakta bulunan 3 kişilik aile üyeleri ile birlikte hayatını kaybettiğini belirtti.

PHILADELPHIA PHILLIES'DEN BAŞSAĞLIĞI PAYLAŞIMI

Philadelphia Phillies isimli Amerikan beyzbol takımı da bugün resmi Twitter hesabında, Utah'taki uçak kazasında hayatını kaybeden pilotun eski oyuncularından Brummett olduğunu belirten bir paylaşımda bulunurken, takım yönetimi olarak, Brummet'in ailesine ve takım arkadaşlarına başsağlığı dileğinde bulundu. 2007 yılında profesyonel kariyerine başlayan beyzbol oyuncusu, 5 yıl boyunca takımının anlaşmalı olduğu alt takımlarda oynadıktan sonra, 2012 yılında Phillies'in kadrosuna dahil edilmişti.

Yazarlar