SON DAKİKA
Tarih : 2018.10.22 15:03:46

Gizlice Fotoğrafı Çekilen Hostes Sosyal Medya Fenomeni Oldu

AirAsia havayolu şirketinde hostes olarak çalışan Mabel Goo, fotoğrafını çeken bir yolcu sayesinde fenomen oldu. AirAsia'da hosteslik yapan Mabel Goo'nun, atıştırmalık dağıtırken fotoğraflarını çeken George Wong, ardından bu fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

Fotoğraflar 4 binden fazla beğeni aldı ve övgü dolu yorumlarla karşılaştı. 24 yaşındaki Mabel fotoğrafları gördü ancak biraz tüyler ürpertici olduğunu düşündü. Geçtiğimiz hafta viral haline gelmeye başladığından beri 150 binden fazla takipçiye ulaştı. Goo, aynı zamanda dansçılık yapıyor ve bir yandan da okuyor. Genç kızın hayranlarından Francis Chen şöyle yazdı: "Sadece onunla aynı uçuşta olmak için nasıl bilet alabilirim?" Ve bir diğeri, Tan Wong, ekledi: "Uçuş sırasında gereken yardım için çok zorlayacağım."

Mabel, hayranlarına şunları yazdı: "Bu resimlerin neden bu kadar popüler olduğunu bilmiyorum, ama insanların böyle sözler söylemesi çok güzel. Sadece işimi yapmak ve herkesin keyifli bir uçuş yapmasını sağlamak istiyorum."

Yazarlar