SON DAKİKA
Tarih : 2024.01.12 12:53:11

Havaist’ten İstanbul Havalimanı Çalışanlarına Özel İndirim

İstanbul Havalimanı'ndan şehrin 44 farklı noktasına yolcu taşımacılığı hizmeti sunan HAVAİST, apron kartı sahibi İstanbul Havalimanı çalışanlarına Havaist ile seyahatlerinde %10 indirim sağlıyor. İstanbul Havalimanı’nda çalışan apron kartı sahipleri www.hava.ist web sitesinden ya da Havaist mobil uygulamasından üyelik oluşturduktan sonra yapılacak doğrulama işlemlerinin ardından Havaist araçlarını %10 indirimli kullanabilirler.

Konforlu seyahatin yanı sıra sahip olduğu teknolojik donanım sayesinde güvenli bir otobüs deneyimi sunan Havaist geliştirdiği mobil uygulamasıyla havalimanı yolcu taşımacılığı firmaları arasında bir ilke imza atarak’ 1 milyonun üzerinde kullanıcısı ile birçok özelliği yolcularına sunmaktadır. İşte o özelliklerden bazıları; Otobüsüm Nerede: Yolcular Havaist otobüslerinin nerede olduğunu gerçek zamanlı olarak görüntüleyerek kalan boş koltuk sayısını öğrenebiliyorlar. Sefer Saatleri ve Durak Bilgisi: Yolcular uygulama üzerinden gün içerisindeki tüm sefer bilgilerine, duraklara olan mesafelere ve duraklardaki bekleme sürelerine kolayca erişilebilir.

Bilet Satın Alma: Yolcular uygulama üzerinden kolayca bilet satın alabilir, QR kod ile otobüse biniş yapılabiliyor.. Mobil Bildirimler: Sefer değişiklikleri, yeni güzergahlar veya önemli bilgilendirmeler hakkında anında bilgilendirme alınabiliyor. Canlı Destek (Chatbot): Yolcular uygulama üzerinden Havaist WhatsApp chatbot ile kolayca iletişime geçerek sorular veya geri bildirimlerini hızlıca iletebilmektedir. Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce, Rusça ve Arapça olmak üzere dört farklı dil seçeneği ile uygulama kullanılabilmektedir.

Havaist ile seyahat etmek isteyen yolcular tüm bu özellikler ve daha fazlası için burada bulunan linkten Havaist mobil uygulamasını indirebilirler. www.onelink.to/havaist

Yazarlar