SON DAKİKA
Tarih : 2017.07.10 13:37:23

Helikopter Şehidi Polisin Eşi Hayatını Kaybetti

Tuncelinin Pülümür ilçesinde Sikorsky tipi helikopterin düşmesiyle şehit olan ve 20 Nisan'da Bigadiç'in Değirmenli Köyü'nde toprağa verilen polis memuru 48 yaşındaki Ekrem Dereli'nin eşi Rebia Dereli hayatını kaybetti. Hasta olan Dereli eşinin acısına 80 gün dayanabildi.
 
Helikopter şehidi polisin hasta eşi yaşamını yitirdi. Parkinson hastası olan, yürümekte zorlanan ve eşinin ölümü sonrası sağlığı daha da bozulan, iki çocuk annesi Rebia Dereli, geçen perşembe günü rahatsızlanarak Balıkesir Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı. Kalp rahatsızlığı da olan Dereli, Yoğun Bakım Ünitesi'ndeki tüm müdahalelere karşın dün akşam yaşamını yitirdi. 20 Nisan'da hasta haliyle eşini son yolculuğuna uğurlayan ve bu acıya daha fazla dayanamayan Rebia Dereli'nin, 81 gün sonra bugün, Değirmenli Köyü'nde eşinin yanında toprağa verileceği bildirildi.Dereli çiftinin çocukları 19 yaşındaki Betül Dereli ve 17 yaşındaki Enes Dereli ay içinde anne ve babalarını kaybetmenin acısını yaşadı.
 
 
PLÜMÜR'DE ŞEHİT OLDU 
 
Tunceli'nin Pülümür ilçesi'nde Sikorsky tipi helikopterin düşmesiyle 1 hakim, 7 polis, 1 astsubay ve 3 mürettebat şehit olmuştu. 

 

Yorumlar

  • Bu habere ait bir yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

İsmiz :
 
Mail :
 
Yorumunuz :
 

Yazarlar

Tasarım ve Programlama: Gökçen Çağlar