SON DAKİKA
Tarih : 2019.08.01 13:53:11

Hüseyin Keskin Twitter’dan Açıklama Yaptı

Cumhurbaşkanı kararnamesi ile göreve getirilen DHMİ Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hüseyin Keskin resmi Twitter hesabından bir açıklama yaptı.

Keskin yaptığı açıklamada;

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile atandığım Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevime, ülkemizin gurur kaynaklarından biri olan kuruluşumuzu daha iyi bir noktaya taşımak hedefiyle başlamış bulunmaktayım. Allah utandırmasın. Ülkemiz havacılığını dünyada ilk sıralara taşıyan, görev ve sorumluluk almaktan onur duyduğum İstanbul Havalimanı projesinin ardından bu önemli görev için şahsımı layık gören Sayın Cumhurbaşkanımıza, görevlendirme sürecindeki destekleriyle beni bu göreve hazırlayan aileme, tüm mesai arkadaşlarıma ve tüm dostlarıma yürekten teşekkür ediyorum.

Sayın Cumhurbaşkanımızın ve T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımızın (@UABakanligi ) havacılığa büyük destek verdiği, sektörün önünü açtığı bu dönemde güzel ülkemizin her bölgesinde inşa edilen yeni havalimanları, terminal binaları, modern tesisleri ve işletme kalitesi dünyadaki rakipleriyle yarışıyor, seyrüsefer kalitesi ve emniyetiyle her yıl milyonlarca yolcuya hizmet sunuyor. Başarılarımıza yeni başarılar ekleyecek büyük projeleri inşallah hep birlikte gerçekleştireceğiz. 

Saygılarımla

Yazarlar