SON DAKİKA
Tarih : 2019.09.18 13:29:46

Hüseyin Keskin’den Teknofest’i Ziyaret Etti

DHMİ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Keskin dün Atatürk Havalimanı’nda başlayan TEKNOFEST için açıklamalarda bulundu. Keskin, on binlerce Havacılık, Uzay ve Teknoloji gönüllüsü ile buluşmanın mutluluğuna vurgu yaparken, herkesi 22 Eylül’e kadar devam edecek TEKNOFEST’e davet etti.

Keskin’in TEKNOFEST mesajı şu şekilde oldu: “Ev sahipliğini yaptığımız #TEKNOFEST’in açılış coşkusunu yaşarken teknoloji üreten bir topluma dönüşme hedefimizi paylaşan on binlerce Havacılık, Uzay ve Teknoloji gönüllüsü ile buluşmanın mutluluğunu yaşadık. “DHMİ Çalışıyor Türkiye Uçuyor” misyonuyla ürettiğimiz yeni teknolojilerimizin ve yerli ürünlerimizin tanıtımını DHMİ standımızda gerçekleştirdik.

Yediden yetmişe büyük ilgi ile takip edilen #TEKNOFEST’e üniformalarıyla gelen binlerce öğrencinin ilgisi ise bizleri yerli teknolojilerimiz kadar mutlu etti. Özgün sorularına verilen her yeni cevapla daha da heyecanlanmaları ise görülmeye değerdi. Yerli projelerimizi keşfetmek ve yeni teknolojilerin sunumlarına katılmak isteyen Havacılık, Uzay ve Teknoloji meraklısı tüm misafirlerimizi #TEKNOFEST’e ve DHMİ standımıza bekliyoruz.

#MilliTeknolojiHamlesi”

Yazarlar