SON DAKİKA
Tarih : 2022.09.19 17:54:25

İGA Çalışanları ‘Skywalkers’ Etkinliğinde Bir Araya Geldi

Avrupa havalimanları arasında ilk sıra yer alan İGA İstanbul Havalimanı çalışanlarına ‘Merkezinde Değerlisin’ temasıyla düzenlen ‘Skywalkers’ etkinliğinde bir araya geldi. İGA CEO’su Kadri Samsunlu “işimizi severek yapmaya devam edeceğiz”dedi

İGA İstanbul Havalimanı işletmesi her yıl çalışanlarının katılımıyla düzenlediği ‘Skywalkers’ etkinliğinin bu yıl üçüncüsü Havalimanı’nın otopark alanında yapılıyor. İki gün sürecek etkinlikte bir araya gelen çalışanlar düzenlenen yarışmalar, atölyeler, sahne performansları ve konserlerle bir araya geldiler. ‘Merkezinde Değerlisin’ temasıyla düzenlen etkinlikte dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun oynadığı reklam filminin yönetmenliğini yapması ile de bilinen Ümmiye Koçak, hayata hikayesini İGA çalışanları ile paylaşarak onların sorularını cevaplandırdı. Teknoloji Danışman Elif Çetin’in söyleşisi de çalışanları tarafından ilgi ile takip edildi.

Severek işimizi yapamaya devam edeceğiz

Etkinlikte çalışanlar ile bir araya gelen İGA CEO’su Kadri Samsunlu “Bu gün hava güzel. Arkada terminalimiz var. Bu iki günü sonuna kadar değerlendirip eğlenirsiniz. İGA ’lı olmayı hissedersiniz. Geldiğimden beri ilk beş dakikada gördüğüm heyecandan çok mutluyum. Hep aynı şekilde gülerek, azimle ve şirketimizi severek işimizi yapacağız. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum” şeklinde konuştu.

Yazarlar