SON DAKİKA
Tarih : 2022.02.13 01:34:24

İstanbul Havalimanı İşletmecisi İGA’dan Sevgililer Günü Paylaşımı

İstanbul Havalimanı İşletmecisi İGA, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel havalimanı temalı video klip yayınlad İstanbul Havalimanı İşletmecisi İGA, yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Günü münasebetiyle özel bir paylaşımda bulundu. İGA'nın sosyal medya hesaplarından yapılan havalimanı temalı video paylaşımında, “Her kavuşmada, ilk günkü sihirle sevenlerin gününü kutluyoruz. Biz de sizi, sevdiklerinize kavuşturmayı çok seviyoruz” notuna yer verildi.

İGA İstanbul Havalimanı’nın “ilk günkü sihir” sloganıyla hazırladığı 14 Şubat Sevgililer Günü reklam filmi yayına girdi. Digimeb prodüksiyon firmasının imzasının taşıyan reklam filmi dijital mecralarda yayınlanmaya başladı.

Senaryosunu Fırat Özbudak’ın yazdığı reklam filminin yönetmenliğini Murat Bayar, görüntü yönetmenliğini ise Fatih Türker üstleniyor. Reklam filmi, “Her kavuşmada ilk günkü sihirle sevenlerin gününü kutluyoruz. Biz de sizi, sevdiklerinizle kavuşturmayı çok seviyoruz” mesajı veriyor.

Reklam filminin müziği ise ayrıca dikkat çekiyor. Moğollar’ın eski solisti Aziz Azmet’in etkileyici şarkısı “Yollar” eşliğinde izlenen reklam filmi İGA İstanbul Havalimanı’nın resmi dijital mecralarında izleyici ile buluşuyor.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZZ46M4k_rIQ

Yazarlar