SON DAKİKA
Tarih : 2023.06.23 14:45:33

İstanbul Havalimanı Luxury Square’da renkli etkinlik

TAV Havalimanları ve Unifree Duty Free/Gebr. Heinemann’ın iştiraki ATÜ Duty Free, İstanbul Havalimanı’ndaki multi-brand konseptindeki Luxury Square’da, grafik sanatçısı Yasemin Karakaya’nın özel tasarımları ve DJ performansı eşliğinde yolculara uçuşları öncesinde keyifli etkinlikler düzenledi.

Luxury Square’dan yaptıkları spor ayakkabı ve çanta alışverişlerinin ardından yolcular, seçtikleri motif ve desenlerle ürünlerini kişiselleştirerek yeniden tasarlattı. Gümrüksüz mağaza işletmeciliğinin lider şirketlerinden ATÜ Duty Free, modaya yön veren ikonik dünya markalarının en yeni ve popüler koleksiyonlarından ürünleri bir araya getirdiği multi-brand konseptindeki Luxury Square’da, 22-23 Haziran tarihlerinde düzenlediği renkli etkinliklerle müşterilerini ağırladı.

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali gidiş katında yer alan Luxury Square’da gerçekleşen etkinliklerde, ziyaretçiler; deri, suni deri ve kanvas deri dokulu spor ayakkabı ve çanta alışverişlerinin ardından seçtikleri motif ve desenleri ürünlerine uygulatarak kendilerine özel bir tasarıma dönüştürdü. DJ performansı eşliğinde gerçekleşen etkinliklerde, yolcular uçuşları öncesinde keyifli vakit geçirdi. Seçkin dünya markalarının giyim ürünleri ve özel bir spor ayakkabı alanı olan Luxury Square, İstanbul Havalimanı gidiş katının en merkezi noktasında 1263 metrekare alanda yer alıyor.

Luxury Square’da sunulan markalar arasında; 04651 Trip in a Bag, Acne Studios, Alexander McQueen, Arigato, Atelier Swarovski, Autry, Balenciaga, Bee Goddess, Breitling, Burberry, Bvlgari, Cartier, Casablanca, Celine, Chloé, Chopard, Dior, Dolce & Gabbana, Etro, Fendi, Girard-Perregaux, Givenchy, Gucci, Jimmy Choo, Kenzo, Lanvin, Loewe, Longines, Marc Jacobs, Messika, MM6, Mysabella, Off-White, On Running, Palm Ang, Pasquale Bruni, Piaget, Prada, Rado, Saint Laurent, SIBI, Stella Mc Cartney, TAG Heuer, Thom Browne, Tod's Spa, Tom Ford, Versace, Vetements, Zegna gibi dünyaca ünlü lüks markalar bulunuyor.

Yazarlar