SON DAKİKA
Tarih : 2023.03.13 15:47:18

İstanbul Havalimanı Taksicileri Depremzedelere Desteğe Devam Ediyor

İstanbul Havalimanı Taksiciler Kooperatifi üyesi taksiciler, aralarında düzenledikleri bağış kampanyası ile topladıkları 610 bin lirayı AFAD'a gönderdi. Asrın felaketi" olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından vatandaşların yardımları devam ediyor.

İstanbul Havalimanı taksicileri de aralarında düzenledikleri yardım kampanyasında topladıkları 610 bin lirayı AFAD'ın hesaplarına gönderme kararı aldı. Toplanan yardımı AFAD hesabına aktaran Taksiciler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Can yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Kooperatif olarak, asrın felaketi sonucu düzenlenen yardımlara elimizden geldiği kadar katılmak istiyoruz. Allah devletimize güç, kuvvet versin. Afetzedelerimizin yaralarını bir şekilde saracağız.

Önemli olan devletimizin ayakta kalması, yıkılmaması. Kooperatif olarak depremzedelerimizin sonuna kadar yanında olacağız. Devletimizin de emrindeyiz. Kooperatifimizin üyeleri ve yöneticileri olarak 610 bin liralık bir bağış topladık. Bu parayı AFAD'ın hesabına yatıracağız. Bundan sonra da yardımlarımız devam edecek. Elimizden gelen tüm imkanlarımızı afetzedeler için kullanmaya devam edeceğiz."

Yazarlar