SON DAKİKA
Tarih : 2023.12.06 15:00:00

Lufthansa Group’tan Seyahat Acentelerini İçin eXperts Uygulaması

Lufthansa Group, dünya çapındaki seyahat ortaklarına ve B2B müşterilerine yönelik pazarlama iletişimini geliştirme misyonunu sürdürüyor. Avrupa'nın lider havayolu grubu bu amaç doğrultusunda bugün, tüm seyahat acenteleri için "eXperts" resmi Lufthansa Grubu hizmet ve bilgi platformunu yeniden başlattı.

Yeni "eXperts", Lufthansa Grubu'nun sunduğu sürekli güncellenen ve uyarlanmış haberlerden yararlanan seyahat acenteleri ve seyahat acentesi profesyonelleri için daha kullanıcı dostu, gezinmesi kolay bir web sitesi. Site, 4 Aralık 2023 tarihinden itibaren Orta Doğu ve Türkiye'deki tüm pazarlarda açılacak. 2024’de ise diğer bölgelerde de kullanıma sunulacak. Dünya çapında yaklaşık 150.000 kullanıcı, Lufthansa Group'un hizmetleri ve ürünleri hakkında bilgi edinmek için eXperts'i kullanıyor.

Özellikle seyahat acenteleri artık daha net ve erişimi rahat bilgilerden faydalanacak. Seyahat acenteleri için 2007'den beri var olan bu köklü bilgi kaynağı, 48 eski yerel uzman web sitesini tutarlı, tek bir küresel web içeriğine entegre ederek sınıf atladı. Bu birleştirilmiş kaynaklar sayesinde bu benzersiz eXperts sitesi seyahat acentelerine sürekli güncellenen ve son dakika haberleri de içeren bir içerik sunacak. Dünyanın dört bir yanındaki tüm seyahat acenteleri için aşamalı olarak dokuz farklı dilde hizmete girecek kapsamlı web sitesi, günlük satış faaliyetleri için her zaman ihtiyaç duyulan bilgilerin bir araya getirilmesini sağlıyor. Net bir navigasyonla birlikte kullanıcı dostu ve sezgisel yeni görünüm ve his, seyahat acentelerinin müşteri ve satış konuşmaları için ilgili ve güncel bilgileri çok daha kolayca bulmalarını sağlayacak.

Daha hızlı ve kolay erişim için eXpert'e artık oturum açmadan erişilebilecek olması, sitenin sunduğu yeni avantajlar arasında yer alıyor. Yeni web sitesi bölgedeki seyahat acenteleri için bugünden itibaren çevrimiçi olacak. Site tüm cihazlarda son teknolojiye uygun şekilde kullanıma açılacak, yani hem web üzerinde hem de mobil cihazlarda kullanıcı dostu bir deneyim sunacak. Yeni sürümün bağlantısını burada bulabilirsiniz: https://business.lufthansagroup.com/de/en/programs-and-advantages/experts Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye Satış Kıdemli Direktörü Serkan Guerguen, "eXperts, seyahat acentelerimizin bilgilerini güncel tutmak amacıyla bilgi, haber, ipuçları ve püf noktaları ve çok daha fazlasını ilettiğimiz temel iletişim platformumuz," diyor ve devam ediyor; "Sürekli bilgi akışının sağlanması, geniş bir alana yayılmış olan bölgemdeki tüm seyahat uzmanlarımız için hayati bir destek niteliğinde." Lufthansa Group Global B2B Pazarlama Stratejisi ve Standartları Direktörü Iva Strauss ise, "Müşterilerimizin geri bildirimlerine göre, seyahat acentelerinin başarısı mümkün olan en kısa sürede ilgili ve güvenilir bilgiye ulaşmalarında yatıyor," diyor. "Yeni eXperts, net bir şekilde yapılandırılmış ve aranması kolay içeriğiyle bu ihtiyaca cevap veriyor."

Yazarlar