SON DAKİKA
Tarih : 2021.10.22 23:46:20

Melbourne Aşılı Vatandaşlarına Kapılarını Açıyor

Singapur Hava Yolları (SIA), Avustralya’nın Victoria Uluslararası sınırını 1 Kasım 2021'den itibaren tam aşılı Avustralya vatandaşlarına, kalıcı oturum izni sahiplerine ve turistlere yeniden açma planını paylaşmaktan mutluluk duyuyor.

Daha fazla Avustralyalı’nın dönüşünü, aile ve arkadaşların yeniden birleşmesini desteklemek için Singapur Hava Yolları, 22 Ekim 2021'den itibaren seyahate uygun misafirlerine İstanbul ve Melbourne arasındaki 3 haftalık uçuşlarında satış yapabilecek. Singapur Hava Yolları, Güney Batı Pasifik Bölge Başkan Yardımcısı Louis Arul, "Bugünkü duyuru, iyileşme yolunda olumlu adımdır ve Victoria'yı dünyayla yeniden bağladığımız için çok mutluyuz. Victoria'nın uluslararası sınırını uygun yolcular için açmak, denizaşırı ülkelerde mahsur kalan Avustralyalıların evlerine dönmeleri için başka bir yol sağlamaktadır.

Ayrıca, Singapur Hava Yolları, iki büyük Avustralya kapısı olan Sidney ve Melbourne'e haftada 31 uçuş sunmaktadır. Önümüzdeki haftalarda ve aylarda aileleri ve sevdiklerini yeniden birleştirmeyi ve Avustralya sınırlarını güvenli, ölçeklenebilir ve sürdürülebilir bir şekilde yeniden açma çabalarında hükümeti her seviyede desteklemeye devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.” dedi. İstanbul-Melbourne ve Melbourne-İstanbul hattı biletleri, “Sadece Uygun Yolculara Özel” (FEPO) etiketli uçuşlarda, 22 Ekim Cuma günü TSİ 12:00'den itibaren satış kanalları üzerinden alınabilecek.

Yazarlar