SON DAKİKA
Tarih : 2021.01.05 17:19:02

My Emirates Pass, 2021’i Güzelleştirecek Tekliflerle Geri Döndü

Emirates, özel olarak sunduğu ‘My Emirates Pass'ın dönüşüyle 2021 yılında Dubai'ye seyahat etmeyi daha da cazip hale getiriyor. My Emirates Pass, Emirates biniş kartını, BAE genelinde 450’den fazla restoran, eğlence yeri ve perakende indirim mağazasında yolcularına fırsatlar ve indirimler sunan özel bir üyelik kartına dönüştürüyor. Kapsamı genişletilen bu kart, bu yıl yolcuların BAE'ni daha uygun fiyatlarla keşfetme şansını artırıyor.

1 Ocak - 30 Eylül 2021 tarihlerinde Dubai'ye veya Dubai üzerinden seyahat eden Emirates yolcuları, herhangi bir anlaşmalı indirim mağazasında Emirates biniş kartlarını ve geçerli bir kimlik belgesini göstererek özel tekliflerden faydalanabilirler. Yolcular; aktiviteler, alışveriş ve birinci sınıf yemek seçenekleri gibi, BAE'nin sunduğu tüm imkanları keşfedebilirler.

My Emirates Pass ile yolcular ülke çapındaki 300'ün üzerinde restoranda ve 35'in üzerinde dünya çapındaki otelin spa merkezinde %50'ye varan indirimlerden yararlanırken, Atlantis Aquaventure ve At theTop Burj Khalifa gibi eğlence ve turist merkezlerindeki ayrıcalıkların keyfini çıkarabilirler. My Emirates Pass hakkında detaylı bilgi için emirates.com/myemiratespass adresini ziyaret edebilirsiniz. * Emirates'in merkezi Dubai iş, eğlence ve turizme kapılarına açıyor. Güneşli plajları, kültürel miras etkinlikleri ve birinci sınıf konaklama, her damak tadına uygun mutfağı ve eğlence tesisleriyle, bu aile dostu şehir ziyaretçilerini şımartacaktır.

Yazarlar