SON DAKİKA
Tarih : 2023.07.29 03:10:17

Nürnberg Türk Hava Yolları 50. Yılını Kutlayacak

Bavyera eyaletindeki okulların tatile girmesine sayılı günler kala Türk Hava Yolları Nürnberg Müdürlüğü’ne bağlı acenteler bir araya geldi. TÜRK Hava Yolları Nürnberg Müdür A. Ömer Çelik, istasyon yöneticisi Tarık Serbes ve Kıdemli Pazarlama Temsilcisi Bahadır Korkmaz’ın hazır bulunduğu toplantıda, Türk Hava Yolları temsilcileri yoğun sezon öncesi acenteler ile hasbihâl edip birtakım hatırlatmalarda bulundular.

Samimi bir atmosferde gerçekleşirken toplantıda, seyahat acenteleri de gelecek sezonda etkin bir şekilde iş birliklerini sürdürme ve müşterek, müşterilerine daha iyi hizmet sunma fırsatlarını değerlendirme imkânı buldular. Türk Hava Yolları, Nürnberg çıkışlı/varışlı 15 Eylül’e kadar günlük 3 sefer icra edileceği konusunda bilgi veren Çelik, Nürnberg-İstanbul seferine ilk defa 1973 yılında başlayan Türk Hava Yolları, bu sene 50 yılını doldurması nedeniyle 5 Ekim 2023 tarihinde 50. yıl kutlaması yapılacağını duyurdu.

TÜRK HAVA YOLLARI İFTİHAR KAYNAĞIMIZ

Üst üste aldığı başarı ödülleriyle küresel marka olan milli bayrak taşıyıcı havayolunun, Türkiye’yi uluslararası arenada başarıyla temsil etmesinden dolayı iftihar ettiklerini dile getiren Çelik “Türk Hava Yolları, ulaştığı noktalar bazında ülkemizi en güzel şekilde temsil eden, yolcularına kaliteli hizmeti sunan ve uluslararası hava yolu şirketleri arasında dikkatleri üzerine toplamayı başaran, çok farklı dallarda ödüller almış hava yolumuz Türk Hava Yolları” dedi.

Yazarlar