SON DAKİKA
Tarih : 2023.05.12 18:28:54

Qatar Airways Doha’dan Auckland’a Direkt Uçuşlarına Yeniden Başlıyor

Qatar Airways, 1 Eylül 2023 itibarıyla haftada yedi gün yerel saatle 01:50'de havalanacak olan Doha-Auckland direkt uçuşlarını yeniden başlatıyor. Qatar Airways bu rotada 46 Business Class ve 281 Economy Class koltuklu bir Airbus A350-1000 ile uçuşlarını gerçekleştirecek. Hizmetin önemli bir özelliği, Business Class yolcularının kullanımına sunulan Qsuite olacak.

Qatar Airways CEO’su Akbar Al Baker: “Qatar Airways’in Doha'dan Auckland'a doğrudan uçması, son haftalarda duyurduğumuz yeni rotalara ek olarak geliyor ve önemli Avrupa pazarlarındaki yolcuların doğrudan bağlantı ile zaman kazanmasını sağlıyor. Auckland uçuşlarımızda yer alan Business Class yolcuları, Dünyanın En İyi Business Class Koltuğu ödülüne layık görülen Qsuite'in sunduğu gelişmiş mahremiyetin de keyfini çıkarabilecekler.”

Yolcularımız, 1 Eylül 2023'te yeniden hizmete alacağımız hat için bugünden itibaren uçuş rezervasyonu yapmaya başlayabilirler.” şeklinde konuştu. Bölgedeki en büyük küresel uçuş ağına sahip ve dünyada birçok noktaya kusursuz bağlatılar sunun havayolu şu anda 160'tan fazla destinasyona hizmet vererek uluslararası havacılığın toparlanmasına öncülük etmeye devam ediyor.

Yazarlar