SON DAKİKA
Tarih : 2019.01.20 18:04:39

Serdar Ortaç’ı Havalimanında Soydular

Konser vermek için Gürcistan'a gitmek isteyen Serdar Ortaç, MS hastalığı için kullandığı ilaçlar nedeniyle ülkeye alınmadığını açıkladı. Kardeşi yoğun bakımda olan ve zor günler geçiren şarkıcı Serdar Ortaç, konser vermek için Gürcistan’a girmek istedi.

Ancak havalimanından ülkeye sokulmadı. Üstü soyulan ve çırılçıplak aranan Ortaç, Instagram hesabından duyurdu. Ortaç, şu açıklamayı yaptı: “Gürcistan’a geliyorsanız, beni seviyorsanız, eğer bir parça seviyorsanız adım atmayın buraya.

NE KONSER VERİYORSUN, OTUR EVİNDE

“Bir daha Gürcistan’a gelmem dediğim için bana kızmışlar. Kardeşim, havaalanına iner inmez odaya sokup üstümü soydular, ben de sinirden ‘Bir daha gelmem buraya’ dedim. Hata bende, ne diye konser veriyorsun, otur evinde emekliye ayrıl. İlaçlarıma da el koydular, şimdi ilaçlarımı da içemiyorum ve hala buradayım, bir de konsere çıkacağım, şimdi ben sinirlen miyim kim sinirlensin?

Ben MS hastasıyım, 24 saat ilaçlarım yanımda, reçeteleri raporları her şeyi yanımda, ona rağmen böyle olunca kızdım, ama biraz düşününce diyorum ki, ‘elbette Gürcistan’ın suçu yok, benim aptallığım, keşke İstanbul’da ilaçlarımı içip buraya ilaçsız gelseydim.”

Yazarlar